WD - helltooth garg czy zuni garg?

Szaman
Hej,
Dawno nie grałem WD (kilka lat ;) ) i wróciłem do tej postaci. Gram w tej chwili helltooth gargiem i wszystko fajnie tylko czuję się słabiutki pod względem przeżywalności. Jak mam 10 stacków (sacred harveste) to jest ok, ale jak mi te stacki zejdą to postać się robi wątła - przy walce z gr bossem tych stacków już odnowić nie można... Właśnie tak zginąłem na gr 75. Stacki zeszły i jak mnie Prendi "musnął" to nie było co zbierać. Więc jak to jest - taki styl ma ten build i trzeba się po prostu przyzwyczaić czy jak?
A co w takim razie jakby set helltooth zamienić na zuni z fetyszami? Zwiększy to zauważalnie przeżywalność? Jak wtedy z dpsem?
Pozdrawiam
Temat już starawy i nie widzę na Twoim profilu tego Szamana którym grasz. Chyba masz więcej niż 10 slotów na postaci i trzeba byłoby go przesunąć z końca wyżej.

Niemniej ja zrobiłem HT Garg GR 75 do 79 na paragonach od 750 do 765, więc się da. 79 GR na gemach 68, 68 i 69 i z diamentem w masce. 80 GR nie wszedł o sekundy. Da się zrobić a mam kilka lichawych itemów aby iść wyżej. Caldesannów na razie nie wkładam, choć mam uszykowane 8 kamieni na lavelu 61. :-)

Widziałem na tablicy gościówkę (została już zepchnięta poniżej 1000), która zrobiła GR 87 bez Caldesannów i bez 4 starożytnych itemów, ale gemy ponad 100 i paragon ponad 1500.

Zuni Garg zapowiadał się OP, ale przed wyjściem poprzedniego patcha znerfili pierścień pustki, który pierwotnie działał też na pety a nie tylko na samą postać jak wyszło ostatecznie. :-D
https://www.youtube.com/watch?v=INXLeAOxYaU

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum