Obrażenia kontra Głębokie szczeliny.

Dyskusja ogólna
05.12.2016 17:14Wpis zamieszczony przez: Neon
@Yankess To nie program a Force move ustawiony na Scrollu myszy. Krecisz kolkiem i postac porusza sie tam gdzie chcesz bez klikania na cokolwiek.

Bez tego na Gr-ach mozna by bialej goraczki dostac przez festiwal miss clickow.

Też się dołożę do wiedzy ogólnej a co tam,.. nie będę wiśnia i niech wszyscy biją się o tablice. Ja tak jeszcze nie grałem, ale legal. :-D
https://www.youtube.com/watch?v=B6DH_eS_e6g
Gregu przyjacielu ortografia przejmują się poloniści, Miodek, i maluchy w szkole podstawowej. Zakładam że polonista z Ciebie taki sam jak że mnie, Miodkiem też nie jesteś, zostaje więc dzieciak z podstawówki czekający na dyktando. Pozdrawiam i dziękuję za Twoje cenne uwagi co do interpunkcji itp. A Życzyć możesz sobie co tam chcesz już mikołaj tuż tuż :)
A tak całkiem na poważnie wszystkim bez wyjątku dziękuję za odpowiedzi. TOBIE GREGU TEŻ. Ja dopiero zacząłem grać w diablo 3 stąd takie proste i możliwe że głupie pytanie. Ale przecież forum właśnie do tego zostało stworzone. Żeby pytać pytać i wymieniać się doświadczeniem. Miłego wieczoru dla wszystkich :)
05.12.2016 19:52Wpis zamieszczony przez: Vangraf
Gregu przyjacielu ortografia przejmują się poloniści, Miodek, i maluchy w szkole podstawowej. Zakładam że polonista z Ciebie taki sam jak że mnie, Miodkiem też nie jesteś, zostaje więc dzieciak z podstawówki czekający na dyktando. Pozdrawiam i dziękuję za Twoje cenne uwagi co do interpunkcji itp. A Życzyć możesz sobie co tam chcesz już mikołaj tuż tuż :)

Mylisz się. Poprawne zapisanie tekstu ułatwia jego odbiór a co za tym idzie nie wywołuje irytacji odbiorcy (co jest dość istotnej jeśli zwracamy się do kogoś z prośbą).
04.12.2016 20:40Wpis zamieszczony przez: Korsarz
Jak chcecie dogonić graczy z paragonami powyżej 3000?
Nowi gracze nie mają żadnych szans o topowe miejsca na tablicy, bo do tego trzeba grać od premiery gry i nabijać paragony, wysoko lavelować gemy i Caldesanny.
Blizzard promuje nolifeing.

Proponuję Ci trochę mniej grać a więcej się uczyć zwłaszcza matematyki
1 gracz Vangraf 70(806) Czarownica
2 gracz firemastaaaa 70(1 432) Czarownica
Po pierwsze gdzie tu widzisz paragony 3000 ?, różnica między tymi graczami to 626 paragomów.
Po drugie gracz zadał pytanie "Stąd moje pytanie jak to jest możliwe że posiadając takie same a nawet lepsze statystki oraz te same iteamy i kamienie nie jestem w stanie dojśc wyżej jak 73lvl głebokiej szczeliny chociaż osoby od których skopiowałem swoją postać potrafia przejść nawet 100lvl i wyżej głebokiej szczeliny." czytając to pytanie średnio inteligentna osoba może wywnioskować że chodzi o to jak gracz przeszedł szczelinę na jego 806 paragonie bo jakoś musiał wbijać te kamienie co ma w biżuterii. Nie zawsze gracz ten miał 3mln obrażeń
06.12.2016 15:30Wpis zamieszczony przez: Azrael1977
jakoś musiał wbijać te kamienie co ma w biżuterii.
Grał w party?

różnica między tymi graczami to 626 paragomów.
Nooo.. 626 paragonów różnicy to za każdy paragon +5 do main stata;)
hejka

jak nie masz dobrego party w tej grze, to nic nie ugrasz,,smutne nie,,heh
ale takie są fakty,,
jeden gracz nie jest w tanie sam podexpić zbroi ,kamieni,broni,,,itp, itd do 90!

i co najlepsze-
taki osobnik się szczyci na youtubie ,że sam zrobil głęboką szczeline 100 heh

gó..o prawda ,bez ekipy nie istniejesz w tej grze,,,,,

tylko została Ci zabawa

PZDR
Grzywa to co napisałeś wiele by wyjaśniało. Nie pomyślałem o tym. Wygląda na to że nie wiele zostało do robienia w tej grze ehh.
Vangraf, jak nie wiele zostało? Pytanie co chcesz osiągnąć. Masz kilka petów?, skrzydła zielone?, kilka postaci poznałeś? NIE! pograłeś od końca 7 sezonu i co już koniec? Prawda taka, że w żadnej grze nie dogonisz TOPki jeśli nie spędzisz kilka+ kilkanaście godzin na dobę, nie znasz bardzo dobrze mechaniki danej gry, nie znasz szczegółów, które zaważają o wygranej. NP, usiądź teraz do World of Tank i wbij 10 poziom. Jak nie pograsz, nie poznasz czołgów nie poświęcisz DUUUUUżo czasu (więcej niż tu) to zrobisz kupę i tyle!!! Zniechęcisz się na 4 poziomie. Taka prawda by mieć wynik trzeba trochę poświęcenia, a jak nie masz czasu, chęci lub woli to nie musisz grać. Szkoda było wydać kilkadziesiąt złotych na grę jak nie jesteś graczem. Narta. Powodzenia i chęci do gry życzę. (teraz czekam na minusy ;))
Nie to nie tak że kończę grę. Ale na oglądałem się filmów jak ludki robią wysokie lvl głębokich szczeli i myślałem że to 90 - 100 lvl to będzie standard do osiągnięcia dla każdego a tu się okazuje że tak jak grzywa napisał, tego samemu nie da się tak łatwo osięgnąć. Wylaliście na mnie kubeł zimnej wody, otworzyliście oczy i chyba załapałem, o co w tej grze chodzi. Dlatego Rankingi zostawiam dla koksów mi to nie jest potrzebne.
05.12.2016 17:27Wpis zamieszczony przez: lysyn
1200 PL i 100 szczelina? Nie wiem jak on to robi.
@Buń a która postacia robisz 85+ w szybkim czasie?

Przepraszam, to były w miarę szybkie GR84. Tak ok 8-9min, a grałem http://eu.battle.net/d3/en/profile/Buń-2547/hero/65892193

Proponuję Ci trochę mniej grać a więcej się uczyć zwłaszcza matematyki

Żeby cokolwiek proponować, to musisz nauczyć się najpierw logiki.

1 gracz Vangraf 70(806) Czarownica
2 gracz firemastaaaa 70(1 432) Czarownica
Po pierwsze gdzie tu widzisz paragony 3000 ?, różnica między tymi graczami to 626 paragomów.

Kiedy pisałem o para 3000, to jeszcze niczego nie widziałem, o czym świadczy mój następny post z prośba o linki do postaci.

Wynikało że gracz niedawno zaczął grać w Diablo, konkretnie od czasu końca 7 sezonu i nic nie wspominał, że chodzi mu o dzisiejszą postać sezonową. Dopiero później to doprecyzował.

Na resztę odpowiedzieli już inni.
hejka
jak nie masz dobrego party w tej grze, to nic nie ugrasz,,smutne nie,,heh
ale takie są fakty,,
jeden gracz nie jest w tanie sam podexpić zbroi ,kamieni,broni,,,itp, itd do 90!
PZDR

Na wizie da się biegać solo GR90 przy ok. 1000 paragonach, na GR80-85 spokojnie wystarczy 900 paragonów. Tym samym posiadanie caldesanów 80+ w sprzęcie nie jest takie trudne a daje dużego kopa. Dobicie do tego poziomu plvl nie jest jakimś wyzwaniem nawet solo.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum