Co zmienić na ostatni etap questów

Szaman
Pytanie dotyczy postaci sezonowej: http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Overmind-2394/hero/84077951
Udało mi się zrobić 75gr oraz bossów w 20min.
Nie wiem co zmienić aby ubić 350 stworów w podbojach, z trudem do 300 dobijam :\
Szczelina w 4 min czy belial w 45s też nie ogarniam i przyznam że nie wiem co zmienić... powinienem teraz bezmyślnie klepać paragony? Czy coś w zestawach poprawić?

Zmiana broni na kurczaka czyni moją postać strasznie papierową, większego dmg nie odczuwam.
Nie gram sezonu ale spróbuje pomóc.

Jaki w ogóle bulid tworzysz?
Te umiejętności co masz ustawione, to z wyjątkiem jednej idealne do bulidu pod set Żniwiarza.

Nosisz pierścień na Monstra a nie masz wybranej do niej umiejętności?
Człowieku jak Ty grasz?

Masz wiele do zmiany.
Teraz u Szamana liczą się 2 bulidy: Set HT na pety i nietoperze - ewentualnie Żniwiarz, ale jest słabszy.
Zerknij na tablice topki.

Teraz kwestia pod który bulid masz lepsze itemy to jego wybierasz.
Na tablicy masz konfiguracje z pasywkami i kostką - wystarczy przeanalizować kilkunastu gości z topki.

Templar całkowicie źle ubrany - zerknij na mój post do gracza Kitas.
Język diabła i inne itemki z afiksami na kasę to dajesz Templarowi jak idziesz do skarbca z zagadkowego pierścienia po kasę.
Dobrze ubrana postać z Templarem na kasę wyciąga ze skarbca 400%.

Obietnica podróżnika - pancerz na szansa na kryt.
W zestawie Nieskończonej wędrówka musi być szansa na kryt.
W Ornamencie też pancerz do przerolowania.

Widzę po pasywkach że chcesz grać na pety, tylko czemu ich nie masz wybranych w skilach? :-)
Niezłomna lojalność jest zbędna, szczególnie na kurczaku i zamiast niej Medium, lub Rytuał pewności.

Aaa do szybkiego bicia elit zmień Zmorę Znękanych na Zmorę potężnych. Zmora znękanych dobra jest tylko na bossów i strażników. Znękanych zakładasz tylko na rekordowe GR, gdy długo bijesz strażnika, albo na zleceniach masz iść na Diablo, Beliala, Maltaela.
Strona źle zaktualizowała profil...
Teraz ponownie pokazuje co co mam na sobie.
Wszystko co napisałem wcześniej jest aktualne.
Teraz kurczak i do boju, bo większego GR na tym sprzęcie nie zrobisz.
Kurczakiem i Zmora potężnych powinieneś w podboju w mig ubić wymagana ilość potworów. Zastosuj się ściśle do rad.
Templara i pasywki nadal nie ruszyłeś.
Z tych trzech podbojów w miarę łatwo idzie zrobić szczelinę w 4 minuty, trzeba trafić odpowiednią:)
Pozostałe samemu jest trudno, 350 mobów to trzeba zabić przy piekielnej skrzyni(ale to chyba wiesz), zrobić to można na bagnach w V akcie (trzeba poszukać takiej charakterystycznej piramidy) i najlepiej mieć przy sobie DH pod wielostrzał .
Najgorzej jest z Belialem bo ma on te fazy i zostaje mało czasu na tą dużą formę postaci i znowu przydaje się DH aby wybić szybko węże później już z górki.
Po za tym towarzysz rzeczywiście źle ubrany.
Nie wiem jak dostępny będzie kumpel z klanu ale odezwij się w grze to może się coś zorganizuje.
I wbijaj caldesany dużo dają do DPSu
@Overmind
bercik mnie naprowadził, że te 350 potworków, to chodzi o piekielną skrzynie. Dawno grałem sezon i poradziłem sobie z wszystkim solo, więc na pewno się da.

Z tego co pamiętam, to na takie zaliczenie szykowałem w plecaku sprzęt pod kwasową chmurę, czyli różdżkę Su-Wonga i Karwasze Jerema na trutki. Amulet na truciznę.
Kwasowa ma największy zasięg, promień rażenia, więc idealnie nadaje się do szybkiego koszenia dużej liczby zwykłych przeciwników.
Do tego obrażenia ma bardziej wyrównane na całej powierzchni w okręgu. Ściana śmierci z duchową komunią największe obrażenia ma na okręgu i się tu nie sprawdza.

Kiedy oczyściłem pole wokół skrzyni przebierałem się w ten sprzęt, zmieniałem umiejętność, też ewentualnie pasywkę i dopiero klikałem w skrzynie. Dlatego tutaj kurczak odpada. Za to szczelina w 4 min. powinien się sprawdzić o ile zestaw nie odstaje od czegoś innego co tam masz. Ja kurczakiem zrobiłem w 2 i pół min, ale mi do Oreka komp wychodził 47 sekund - zabytkowy sprzęt, więc musiałem się nieźle spieszyć i został jeszcze spory zapas.

Nad Belialem trzeba pomyśleć.
Pamiętam że na niego też konfigurowałem specjalnie postać, ale już nie pamiętam czym i jak. Najgorsze zadanie. Pomocnikowi też zmieniałem umiejętności, na takie które sprawdzają się na samym bossie, ale wtedy grałem innym sprzętem niż dziś się daje pomocnikowi. Wtedy nie miałem o grze takiej wiedzy jak dziś. Kombinuj. :-)

Przy tym paragonie nie powinieneś mieć żadnych problemów.
Ja sezon robiłem do momentu zdobycia zakładki w skrzyni i przy 530 paragonie było już po wszystkim. :-)

Jeszcze co do aktualizacji profilu, to chyba trzeba wyjść całkowicie z gry i jeszcze raz wejść, to profil powinien się zaktualizować. Trzeba potem sprawdzić i dopiero pisać temat, to nie będzie nieporozumień. :-)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum