Opcja - kup lvl - legendarny gem.

Dyskusja ogólna
Skoro jest planowane szybkie przebieranie postaci, to może też warto dać opcje szybszego podbijania zdobytych legendarnych gemów za złoto.
W praktyce przecież wszyscy grają najbardziej optymalnymi gemami, a reszta kamieni to piach, ja osobiście posprawdzałbym inne rozwiązania z kamieniami chociażby 4fun, tyle że ich wbijanie w obecnym kształcie gry to nuda.
Tia. I frytki do tego. Stary, od czegoś są Caldesany. Wbijasz tak czy inaczej kamienie które idą na przemiał, więc wbijaj sobie takie którymi możesz się przy okazji pobawić.
Niby tak, ale czas to pieniądz, a złota w grze nie brakuje.
:)
To ty chcesz grać czy nie? Przez takie średniej jakości pomysły mamy to co mamy, czyli ubrana postać w tydzień, GR75 w 2 tygodnie od startu sezonu (mówię o grze solo). W party to się skraca do godziny.
Kupowanie lvla gemów za kasę? Przecież to w tej chwili znaczna część siły postaci.
Skoro zwykłe gemy można podbijać za złoto, skoro można rolować skile w itemach za złoto, to co szkodzi podbijać legendarne gemy za kasę ( + jakieś sładniki? ) ? Przecież to kolejny, naturalny krok.
Co ty porównujesz:
1. zwykłe gemy podbijać: z gema +62 cechy do +280 cechy, gdzie.. do wykonania jednego musisz zebrać 81 pierwszych.
2. Rollowanie skilli w itemach - błąd. Nie rollujesz skilli, rollujesz afixy. Ale to i tak nie zmienia faktu, że losujesz z tych samych widełek, więc z wujowego itemu zrobisz co najwyżej mniej wujowy.

Co szkodzi legendarne gemy za kasę?
A no szkodzi.
Bo:
gem 50 lvl potrafi dać niezłego kopa.
Potrzeba na tą chwilę wielu wysokopoziomowych gemów.
Każde 1 lvl daje Ci z JEDNEGO kamienia +5 do cechy.

Nie przejdzie. Nie masz co marzyć.
W sumie racja, z polskiego forum chyba nigdy nic nie przeszło.
Tu nie chodzi o to że to polskie forum. Tu chodzi o to, że ten pomysł jest delikatnie mówiąc poroniony.
08.12.2016 16:40Wpis zamieszczony przez: Okrutnik
Skoro jest planowane szybkie przebieranie postaci, to może też warto dać opcje szybszego podbijania zdobytych legendarnych gemów za złoto.
W praktyce przecież wszyscy grają najbardziej optymalnymi gemami, a reszta kamieni to piach, ja osobiście posprawdzałbym inne rozwiązania z kamieniami chociażby 4fun, tyle że ich wbijanie w obecnym kształcie gry to nuda.

Idąc tym tokiem rozumowania - wprowadźmy kupowanie worków ze zleceń za złoto, ewentualnie w przyszłości możliwość kupienia za złoto/ realną kasę osiągnięć, rekordów na gr...
(dla niekumatych- to ironia z mojej strony)
Też jestem za levelowaniem gemów za złoto. Podniesienie gemu o jeden poziom powinno kosztować minimum 1 kkkkk golda.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum