Kim zagrasz w sezonie 9

Dyskusja ogólna
Druidem na kruki.
To już 7 sezonów minelo jak przestałem w to grać. Zawsze grałem mnichem ale tego sezonu też nie zagram.
Przepraszam, ale jak zwykle nie brakuje zrzęd (żeby nie powiedzieć pierdół), którzy na pytanie "czym zagrasz" odpowiadają czym nie zagrają... :)

Grałbym "babarianem", ale obecny sezon mnie trochę zniechęcił i pobawię się DH.
Czekam na pełne patch notes, ale wstępnie będzie to Krzyżowiec albo DH albo Barb.
Ta szafa do buildów będzie od sezonu 9 czy dopiero jak wprowadzą necro ?
Gram tylko mniszką i czarownicą. Alternatywą zwykle jest to, czym zacznę. Ostatni sezon zacząłem czarownicą. Mówi się o tym dh i wd na kurczaku, że niby skuteczne buildy, ale ludzie chyba nie doceniają starego DMO, które na eterycznym wędrowcu dobrze się sprawdza na rifty i bounty, a i gr się tym da robić. W tym sezonie spokojnie zrobiłem tym DMO gr70. Zrobiłbym więcej, ale po co, skoro firebirdem tym samym nakładem sił robi się 80. Do tego bardzo ciekawi mnie ten lighting build z nowym Malandem.

Tak więc chyba czarownica.
no jak od sezonu 6 zaczelem dh uczyc sie grać, wiec DH, na wielostrzaly,bo nie gram na rakingu tylko dla rozrywki
30.12.2016 09:28Wpis zamieszczony przez: ttb360
Czyli co? Chcialbys by jedna klasa robila 120 a inne max 100?

Zanim wbije paragon żeby zbliżyć się chociaż do GR100 to dawno się sezon skończy. Dalej, uzbierać topowe graty pod LoN, szczególnie jak grasz solo, to nie 5 min roboty i dar Hedriga. I na koniec: co mnie obchodzi, że wąska topka maniaków wbije GR120? Teraz jest prawie 10GR różnicy między klasami (barb a wiz) I nikt nie robi zaKODowanych demonstracji z tego powodu. Tak na serio to chciałbym grywalny build nie oparty na zestawie klasowym i oklepanych umiejętnościach, a taki był LoN SB przed nerfem. Ale to już inna rozmowa.
Ja pewnie DH pod esesncje a potem moze nowy maruder.
Nie zagram... no może żeby skubnąć ten event z d1 ale to raczej z graniem sezonu wspólnego będzie miało niewiele.
Miałem grać szamanem na PS4.
Jak będą sezony ,to sobie pogram ,a tak jak zwykle pozostaje czekać na słynne SOON :)...

Troszkę czasu minie,ale przyjemniej kupie sobie trzymadło do pada do PS4 ,by grać na grze zdalnej na mojej komórce .
Wole wygodę gry przenośnej na terenie mojego domu ,niż grę na dużym TV .

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum