Czemu brak eventów na święta w diablo 3 ?

Dyskusja ogólna
Czemu brak eventów na Święta w diablo 3 ?
Kiedyś blizzard robił dla nas eventy z goblinami, exp bonusami jakimiś a teraz to nic robi żadnych eventów to smutne bo inne gry od nich mają zawsze diablo jest poszkodowane
A w zeszłym roku na Święta jaki był event?
A na Wielkanoc?
Na Halloween?
Na cokolwiek?

Poza dwoma czy trzema weekendami, kiedy był faktycznie podwójny exp, lub gobliny nie było żadnych okolicznościowych eventów.
13.12.2016 21:40Wpis zamieszczony przez: MałyBandzior
Czemu brak eventów na Święta w diablo 3 ?
Kiedyś blizzard robił dla nas eventy z goblinami, exp bonusami jakimiś a teraz to nic robi żadnych eventów to smutne bo inne gry od nich mają zawsze diablo jest poszkodowane

Na święta tego typu eventów nie kojarzę.
Jak robili to część ludzi pruła się, że to nie fair bo oni nie mogli skorzystać itp.
Tak jak kolega wyżej napisał, ludziom się to nie podobało, z jakiej racji ich to omija to blizz zabrał to wszystkim, tak jak diablo mi się bardzo podoba to tak, ta decyzja to chyba najdurniejsza w historii blizzarda, idąc tym tropem, w żadnej grze nie powinno być eventów, w hotsie, OV, WoWie... a jednak są tylko w Diablo nie.

Naszego forum pewnie i tak nikt nie czyta, ale byłoby miło jakby blizz ogarnął się w tej kwestii, bo kilka eventów było naprawdę fajnych, jak ten na podwójna ilość matsów, na sezonie to byłby prawdziwy skarb.
14.12.2016 07:45Wpis zamieszczony przez: Pagos
Tak jak kolega wyżej napisał, ludziom się to nie podobało, z jakiej racji ich to omija to blizz zabrał to wszystkim, tak jak diablo mi się bardzo podoba to tak, ta decyzja to chyba najdurniejsza w historii blizzarda, idąc tym tropem, w żadnej grze nie powinno być eventów, w hotsie, OV, WoWie... a jednak są tylko w Diablo nie.

Tam ludzie nie wpadli na pomysł aby się tak "oburzyć" ^^
Czyli Blizzard potrafi promować HotSa, dając praktycznie dwa miesiące darmowych stimpacków zwiększających xp i golda, a także bonusy 25%-50% expa na weekend/tydzień, nie wspominając o masie innych nagród, ale nie potrafi już ratować umierającego Diablo, dając chociażby jeden, malutki bonusik do expa.
Śmieszne.
Każdy ma swoje zdanie i oczekiwania. Ja jest za tym, żeby co roku był nowy dodatek z nowa klasą i nowymi lokacjami coś na kształt aktu 5, może mniej mroczna oprawa graficzna, więcej siwatłości. To że płatny to nic. Ważne żeby był.
Co roku mamy nadzieję, że kolejne 12 miesięcy spędzone w Sanktuarium zostanie na koniec roku jakoś świątecznie podsumowane. Ludzię mieli, mają i będą mieć wysyp ciekawych pomysłów i sugestii, które można by dorzucić z okazji świąt:

12/2012:
https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/6169226861?page=1

10/2014:
https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/12439245100?page=1

12/2015:
https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/16885227964#post-1

Patrzę na to, co dzieje się np ostatio w Heartstonie z tej samej okazji (http://www.cdaction.pl/news-47689-1/overwatch-swieta-przyszly-wczesniej-wideo-galeria.html) i dochodzę do wniosku, że jeżeli Blizz chce - to potrafi. Od razu widzę oczami wyobraźni analogiczny content do D3. Jakie zaś jest oficjalne stanowisko firmy?
20.10.2014 17:22Wpis zamieszczony przez: Wuluxar
Hej Davidozz - kiedyś już poruszyliśmy kwestię sezonowych eventów w Diablo nawiązujących do prawdziwego świata i powiedzieliśmy, że nie sądzimy, żeby Diablo było grą w której jest miejsce na tego typu akcje (chociaż gobliny przebrane za Mikołaja to śmieszny pomysł). Cóż - przede wszystkim wymaga to nakładów pracy, którą wolimy włożyć w inne aspekty gry, a jak niektórzy mądrze zauważyli w tym wątku - jak zdecydować się na konkretne wydarzenia, żeby ktoś nie poczuł się urażony albo pominięty?

Zazwyczaj po prostu świętujemy włączając którąś z premii (zawsze możecie nam podrzucać pomysły na nowe rodzaje premii!) oraz zamieszczając świąteczne blogi i grafiki. Czasem mamy jakiś konkurs.

Cuż, jakby to podsumował Tuwim gdyby żył w naszych czasach:
I wy, Niebiescy, w hAmeryce,
Gdy łódź wam tonie wy -hyc!- w szalupę,
Bo dziur w kadłubie się łatać nie chce,
Caułujcie mnie wszyscy w d***!
Hłe, hłe Rebelmind :)
Gdybym mógł, dałbym ze 100 lajków za ten cudny/celny wierszyk! A tak masz only one!
wiecie czemu nie robią eventów bo kilka osób ciągle płakało ze ich na nich nie ma i tak jak zrobili z pierścieniem pustki to samo ponoć przez jedna osobę zmienili to zamiast dbać o graczy diablo to ich olewają przecież diablo 2 wyrobiło im renomę zresztą w d2 dużo ludzi gra aż do teraz a w d3 coraz mniej bo w d 3 moim zdaniem brakuje unikatów innych rzeczy jak było w d2 szkoda ze tak nas zaniedbują zresztą moim zdaniem powiń dać ten event na 20 lecie diablo teraz anie po nowym roku tak mi się zdaje
No jeżeli nie chcą dać żadnych premii ani nic co daje korzyść materialną w grze no to chociaż by mogli nadać świąteczny wygląd grze (np. postawić choinkę w mieście, przebrać te gobliny za mikołaje tak jak wcześniej gracze proponowali...).

Tłumaczą się że nie mają na to czasu a jakoś team z overwatch czy HOTS ma czas i wypuszcza skiny co patch i nie obchodzi mnie że Diablo nie zarabia bo sami sobie to zagwarantowali zamykając AH a mogliby nawet teraz dać jakieś mikrotranzakcje i Diablo by zarabiało co by mogło pozwolić devom na dodawanie co jakiś czas takiego właśnie świątecznego kontentu itd.

Czemu tego nie robią? Może mnie ktoś oświecić?
15.12.2016 08:32Wpis zamieszczony przez: Matisos

Czemu tego nie robią? Może mnie ktoś oświecić?

Bo policzyli :D Koszty nakładu pracy na wprowadzenie takich pierdół, liczba aktywnych graczy, jakiś tam % graczy którzy z tych mikrotranzakcji by faktycznie korzystali i pewnie wyszło im na minus ;P Nie od dziś wiadomo, że Blizz ma inną wizję D3, niż by chcieli tego gracze.
15.12.2016 13:37Wpis zamieszczony przez: PROnup
Nie od dziś wiadomo, że Blizz ma inną wizję D3, niż by chcieli tego gracze.

Blizz nie ma żadnej wizji odnośnie D3 -> nic nie stoi na przeszkodze, żeby wprowadzić abonament / płatny content. Ja chętenie zapłacę za JAKOŚĆ, za nowe questy, akt, postacie, potwory i lokacje, ale to musi być na poziomie. Nie mam nic naprzeciw mikrotransakcojm w D3 (skórki, banery, sztandary, pety itp). Bo jak na razie to Blizz zarzyna dojną krowę (czy też właściwie daje jej zdechnąć z głodu).

Szkoda.
15.12.2016 16:24Wpis zamieszczony przez: Rebelmind

Blizz nie ma żadnej wizji odnośnie D3

Jakąś jednak ma skoro wolą wydawać cykliczne darmowy content zawarty w patchach, zamiast decydować się na popularne dzisiaj dlc, jak to robi choćby Bungie z Destiny (a dodam, na marginesie, że jakość tych dlc do Destiny jest gorsza niż to co dostaje D3 za free).
Nie mam nic naprzeciw mikrotransakcojm w D3 (skórki, banery, sztandary, pety itp).

Ja też nie. Pisałem już o tym prawie 2 lata temu ;) Ale mimo 2 lat nic się pod tym względem nie zmieniło, czyli wizji D3 Blizza ciąg dalszy ;P
Bo jak na razie to Blizz zarzyna dojną krowę (czy też właściwie daje jej zdechnąć z głodu).

Nic nie zarzyna. O to się nie bój. D4, lub inna grę w tym uniwersum, prędzej czy później na pewno dostaniemy.

Też chętnie bym zobaczył nowy dodatek, równie dobry co RoS, ale to już raczej marzenia. W przyszłym roku dostaniemy Necro-pack, a za 2-3 lata może zapowiedź D4.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum