Szaman po aktualizacji

Szaman
Witam.
Chciałem zapytać ogarniętych z PST co zbierać i na co się szykować z szamanem po styczniowe aktualizacji. Obiło się o uszy jakiś bezsetowy bild ale dokładnie nie wiem.
Pozdrawiam
Bild pod lony pewnie ci sie obił pod duchową nawałnice ale podobno znerfili go ostro ze 80 niedarady zrobic a robil 120+ jak znam życie zostanie Arachyr
@up, dokładnie. Game-changerem miał być set pierścieni "Dziedzictwo Koszmarów" z przedmiotami:
http://eu.battle.net/d3/pl/item/voos-juicer
http://eu.battle.net/d3/pl/item/gazing-demise
http://eu.battle.net/d3/pl/item/the-barber w odnowionej wersji:
Zamiast zadawać bezpośrednie obrażenia, Duchowa Nawałnica wzmacnia się na celu. Kiedy połączenie zostanie zerwane, cel eksploduje zadając 225-250% nagromadzonych obrażeń wszystkim celom w zasięgu 15 metrów.


Szkoda gadać o tym, co z tym buildem zostało zrobione. Tu przykładowy konfig:
http://www.diablofans.com/builds/84497-ptr-2-4-3-roe-lon-well-of-souls-gr90
Dzięki wielkie teraz wiem co zbierać a reszta wyjdzie po aktualizacji

Pozdrawiam i najlepszego w Nowym Roku
Oglądałem filmik z PST i rzeczywiście szanam Lon znerfiony na maksa. Nie ma sensu chyba w niego ładować, pozostaną monsterki i szykuje się fajny barb i czarodziejka z tego co pokazywał na YT.
Witam żeby nie zakładać oddzielnego tematu proszę tych którzy na szamanie zeby zjedli o informacje jak wygląda wd w 2.4.3 jeżeli chodzi o solo i team jedni mówią ze nadal w teamie żniwiarz więcej zdziała inni ze nietoperze dają lepszy dps. No bo jeśli chodzi o speed farmę to wiadomo ze nic z kurczakiem nie może się równać i wtedy kurczak+nietoperze mam rozumieć. Dzięki za odp
Ja obecnie gram szamanem i moge sie wypowiedziec a wiec tak na t13 szczelinki najlepszym i najszybszym buildem jest pod monsterki oraz pod nietoperze z kurczakiem, przy monsterkach tez mozemy uzywac kurczaka ale wtedy mamy słabsza przezywalność na gr 60 temowki w gore oczywiscie build pod nietoperze nie ma innej opcji chyba ze ktoś sie uprze przy monsterkach ale szczerze to nie jest zbyt dobry build pod party pozdro zapraszam na moj profil mam zrobione takie 2 buildy pozdro:))
Można kiedyś z Tobą polatac co by itemy wydropic?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum