Pierwsza postać

Szaman
Witam. Zacząłem karierę w Diablo w tym tygodniu. Jest to moja pierwsza gra z serii i niesie ona za sobą dużo pytań, o które chciałbym zapytać :)

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Wasyl-2578/hero/86302759

1.Postanowiłem samemu się pobawić i własny build tworzyć, nie wiem czy taki ma sens? Piranido służy to ściągania dużych grup przeciwnika w jedno miejsce, a co za tym idzie łatwiej mi idzie trafiać chmarą nietoperzy. Czy jest to opłacalne? Da się sensowny dps cisnąć w dalszej fazie gry? W tym momencie robię gr25 w 10minut xD (gr to skrót od głebokiej szczeliny? :)) Tr5 robić czy przy takim czasie zostać na tr6? :D

2.Warto szukać bonusów w ekwpiunku typu zwiększa obrażenia od ognia? Wydaje mi się, że to idealny bon pod moje ogniste nietoperki.

3.Szansa na zadanie obszarowych obrażeń, jeśli dobrze myślę warto mieć 'parę' % w ekwipunku? :P

4.Nie wiem czy farmić dalej szczelinki czy może próbować robić zlecenia (zlecenia - schematy, może coś fajnego wyleci)? Chodzi mi o zdobywanie coraz lepszego gearu i szybsze clearowanie szczelin.

Pozdrawiam Wasyl :)
Siema.
Co do bildu: skoro taka czerpiesz satysfakcję z gry to jest okej, ale jak chcesz zdobywać coraz to wyższe gr to niestety musisz się wzorować na już sprawdzonych przez wielu wprawnych graczy bildach z topki. Szaman dobry wybór bo aktualnie jest na topie w grach solo fajny i nietrudny do opanowania jednak samemu długo będziesz kompletował set i itimy do kostki plus maksy że zleceń i rozsądnie podbite gemy to jednak kilka ładnych dni przy diablo.
Najlepiej poszulaj jakiegoś w miarę niewagajacego klanu co pomoże Ci się odnaleźć i powiedzą co dalej.
Ewentualnie studiuj forum i graczy z top 10
Zapraszam na mojego WD tam zobaczysz jak się ubrać a mechanikę gry znajdziesz na przykład na yt.
Pozdrawiam
Siemka.
W moim profilu mam wd pod pety, fajny build, dużo wytrzymałosci, można nim dosyć wysoko zajść. Jakbys chciał o cos zaptać to zaproś do znajomych...
http://www.diablofans.com/builds/83988-hybrid-firebats-farming-grift-no-specific-use-good

A to coś jest grywalne? :D Najbardziej chciałbym grać przy pomocy nietoperków i jakoś się w miarę ubrać, a potem starać się jak najwyżej piąć w gr :)
Jak sama nazwa wskazuje farmienie więc szybki postęp na mapie latanie za kluczami zwykle szczeliny lub zadania, na wysokie gr się raczej nie nada.
Dziś udało mi się w 7 minut zbić gr40 także powoli coś rusza, myślę że dalej jakoś sobie poradzę, ale chętnie przyjmę porady co do ekwipunku nad którym pracuję :) Aktualnie próbuję załatać deficyt witalności... Bo reszta jest całkiem okej :D

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum