Potrzebuję porady

Dyskusja ogólna
Witam potrzebuję porady odnośnie tego czym zagrać w sezonie 9. Mam ograniczony czas na granie więc nastawiam się na grę solo + ewentualne bounty, normal rifty w party publicznie. Wszelkie rekordy i GR będę robił sam. Zastanawiam się pomiędzy barbem i szamanem. Building pod leap quake na barbie wyglada całkiem w porządku a na szamanie żniwiarz zdaję się też całkiem ciekawy chociaż z tego co wiem to w mecie jest archyr na nietoperze. Mam dylemat między tymi 2 postaciami, nie wiem jak to wygląda obecnie z topowymi buildami na GR solo barba i szamana. Niech ktoś obyty się wypowie i pomoże podjąć decyzję :) pozdrawiam
Moja pierwsza postać tej że gry to Szaman . Barb był drugą . Polecam na Szamana set Zunimassy , a na Barba moge ci dać potęgę ziemi lub jeszcze inne mam ich dużo . Szamana buduj pod bojowe pety ( 4 psy zombie , 3 monstra ) , a barba pod Starożytnych . Dla barba dobry jest także build pod tornado , a na szamka pod nietoperze. O buildach poczytaj se więcej na diablofans. Możemy kiedyś zagrać to ci te sety na barba dam . Jednak dla początkujących polecam barba , choć sam w trójkę szamanem zaczalem , w dwójce paladynem , a w jedynce magiem :) . Powodzenia !

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum