1 raz Szamanem

Szaman
Witam po wielu miesiącach przerwy wróciłem do D3 i naszła mnie ochota na Szamana którym 1 raz będę grał, dropię itemy pod build nietoperzy i mam pytanie paragony w które umiejętności wydawać? i itemy jak rollować i w co? jak by ktoś mógł to szczegółowo odpisać, z góry dziękuje.
http://www.diablofans.com/builds/85695-2-4-3-turbo-fire-bats-speed-farming

Fajny build, sam zaczynałem niedawno szamanem i muszę przyznać, że z takim ustawieniem miło się gra, z tym że mój szamanik ma troszkę inaczej umiejętności :P

Paragony szybko samemu ogarniesz jak dodawać :)
Hej co do kolejności paragonów podanych w http://www.diablofans.com/builds/85695-2-4-3-turbo-fire-bats-speed-farming to jest build na szybkie rifty. Ja w normalnej grze w 1. zakładce mam max bieganie, potem max mana i dopiero w inta resztę daję. W drugiej zakładce dałem cc, cd, potem as i na końcu cdr. A co do 4 zakładki to dałem na początku obszarowe, potem obniżenie kosztów i dopiero życie za trafienie (zakładam że masz założone http://eu.battle.net/d3/en/item/coils-of-the-first-spider)

Co do rolowania, to jeżeli chcesz iść w czysty dps, to wszędzie gdzie się da cc, cd i obszarowe. Ważne żeby mieć 20% ognia na karwaszach i super by było na amulecie. A na butach % do obrażeń do nietoperzy, na hełmie też (czyli 6% cc, 15% nietoperze + int w wersji na dps, jak masz problem z przeżywalnością to wtedy int, wit +6% cc albo % do nietoperzy).

Jeszcze tak mi się rzuciło w oczy na postaci Wasyla http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wasyl-2578/hero/86302759 że chyba się bawił przed wylogowaniem umiejętnościami i w obecnej chwili nie ma ani piranii ani http://eu.battle.net/d3/en/class/witch-doctor/active/locust-swarm . Skutkuje to tym, że pasek http://eu.battle.net/d3/en/item/bakuli-jungle-wraps niestety nie działa i w tym wypadku jego 186% zwiększenie obrażeń jest pustą statystyką.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum