Zunimmasa?

Szaman
Witam, uwielbiam grac na peta, powie mi kos dlaczego aktualnie nikt nie gra na zunimmase? Dlaczego ten build jest tak omijany i jaka maksymalna GR mozna nim robic`?
Jest omijany, bo ten set miał już kiedyś swoje 5 min.
Blizzard w niemal każdym patchu wzmacnia jakiś set, lub itemy legendarne potrzebne dla jakiegoś buildu na danym secie.

Obecnie najmocniejszym setem pod pety jest set Kła i nim ludzie grają.
Mocniejszy, czyli można szybciej farmić i wyżej zajść na GR, więc po co zawracać sobie głowę obecnie setem słabszym?

Jeżeli wyżej zachodzisz na GR, to i szybciej na wyższy poziom lavelujesz gemy, co znów cię szybciej wzmacnia.

Granie w Diablo polega na efektywności w możliwie najkrótszym czasie.

Poszperaj w jakiś starych rankingach, czy buildach z pokazami na Youtube. Wszystkiego można się dowiedzieć - wystarczy sprawna umiejętność posługiwania się wyszukiwarkami.

Nikt nie zawraca sobie głowy setami które są słabsze od innych, no chyba że ktoś, kto coś lubi i gra czysto dla fanu - nie przejmując się efektywnością.

Tu masz dwa świeże buildy pod Zunni - możesz się pobawić, lub za pomocą ichniejszej wyszukiwarki buildów znaleźć coś innego. :-)
http://www.diablofans.com/builds?filter-search=zunimassa&filter-has-spell-2=-1&filter-build-tag=3&
Ja osobiście kładę przysłowiową lachę na to kto czym gra i sam gram pod zunimase ,bo lubię :) gdzieś mam jaki set obecnie jest najlepszy . Wręcz żałosne jest dla mnie ze każdy gracz w pierwszej 500 rankingu ma ten sam set . Nikt nie potrafi sam coś wymyślić? cieszyć się grą i odkrywać samemu . Wszyscy plączą ze "diabło" zeszło na psy , zeszło? nie to wy zeszliście, kopiujecie bulidy itp . trochę inwencji ludzie ! gdzie są ci gracze ? prawdziwi gracze .
Zuni zostanie wzmocniony w patchu 2.5

@AMOK
Jeżeli bawi Ciebie wymyślanie prochu samemu to ok.
Tylko, czy ten proch będzie miał taką samą siłę wybuchu, lub większą, jak ten wymyślony dawno temu..? Dla Ciebie może to nieistotne, ale dla innych tak. Ja jestem zwolennikiem skorzystania z tego, co już inni, pierwsi wymyślili.

Jeżeli ktoś chcę się dostać na tablice, to musi grać tym, co w danym patchu najlepsze. To nie gracze są winni a firma, która nie umie, czy nie chcę z balansować własnej gry.

Nieprawdą jest to co piszesz, że nikt nie tworzy oryginalnych buildów.
Za każdym razem po wyjściu patcha na diablofans codziennie dodawane są nowe, świeże. Robią to przeważnie specjaliści, których na świecie jest od groma.

Patrząc po Twoich postaciach, to nie masz nic oryginalnego a kopia w kopie tego co wszyscy, więc nie świecisz przykładem. Jeżeli doszedłeś do klasycznych buildów sam, bez pomocy chociażby forum to szacun. :-)

Nie widzę u Ciebie na profilu postaci pod Zuni - w ogóle nie masz Szamana. Skasowałeś? Zmieniłeś zdanie od czasu napisania posta?
Diablo 3 jest taką grą, która w pewnym momencie może odwrócić poglądy o 180 stopni, czy jesteś tego przykładem? :-)
to czekajcie do lipca to wtedy pójdzie balans taki że tylko jedna słuszna postać będzie po reszta będzie do pewnego progu nie grywalna i tylko ta jedna postać będzie w mecie.
18.04.2017 12:58Wpis zamieszczony przez: Erazjel
to czekajcie do lipca to wtedy pójdzie balans taki że tylko jedna słuszna postać będzie po reszta będzie do pewnego progu nie grywalna i tylko ta jedna postać będzie w mecie.

Że co? Źródło? Skąd wiesz, że w lipcu będzie <balans>? Zresztą kolejny twój zlepek słów, nie wiadomo skąd.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum