Ciemność nad Tristram bug,niedopatrzenie

Dyskusja ogólna
U mnie to samo. PS4, z nogi leci tylko pył. Żadnej mapy :/
Gram w D3 od niedawna (przegrałem może ze 40h, może mniej), gierka mi się spodobała, do tego fajny event jak dla mnie i oczywiście blizz coś spierdolił (ostatnio nagminnie pojawiają się błędy we wszystkich tytułach), jak znowu będę musiał zbierać golda to chyba odinstaluję tą grę, czy blizzard zrobi jeszcze kiedyś jakąkolwiek grę która nie będzie miała głupich błędów, bo to jest głupi błąd, mam tylko nadzieję, że dostanę tą mapę jak naprawią ten błąd, bo nie chce mi się zbierać znowu 1m golda na kolejną nogę :/
... bo nie chce mi się zbierać znowu 1m golda na kolejną nogę :/

Po co zbierać - zwierzak sam pozbiera. Mnie nazbierał już jakieś miliardy czy biliony...
05.01.2019 21:18Wpis zamieszczony przez: Mindwarper
Gram w D3 od niedawna (przegrałem może ze 40h, może mniej), gierka mi się spodobała, do tego fajny event jak dla mnie i oczywiście blizz coś spierdolił (ostatnio nagminnie pojawiają się błędy we wszystkich tytułach), jak znowu będę musiał zbierać golda to chyba odinstaluję tą grę, czy blizzard zrobi jeszcze kiedyś jakąkolwiek grę która nie będzie miała głupich błędów, bo to jest głupi błąd, mam tylko nadzieję, że dostanę tą mapę jak naprawią ten błąd, bo nie chce mi się zbierać znowu 1m golda na kolejną nogę :/

Milion golda to bardzo mało. Zapytaj na czacie, czy ktoś Cię do skarbca nie weźmie ;)

Co nie zmienia faktu, że bug z nogą wirta jest wkurzający i też czekam na jakąś poprawkę...
Jeśli chcesz to mam do otwarcia że 30 skarbców.... Zapraszam.
Wyczytałem na anglojęzycznym BN wpis supportu, że blizzard w weekendy nie pracuje i nie naprawia bugów nie mających wpływu na główną rozgrywkę, więc za nogę wirta wezmą się w tygodniu dopiero.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum