Barb pod ciernie.

Barbarzyńca
Witam. Chcę zbudować sobie barba pod ciernie, jednak zastanawia mnie jeden przedmiot w buildzie. Jako że nie jestem pro playerem, reszta przedmiotów z buildu wydaje się być bardzo sensowna lub przynajmniej w jakimś stopniu sensowna, jednak nie pewność jest co do spodni. Zastanawiają mnie Bagienne spodnie. Co robią u barba jak dodają nam obrażenia od umiejętności szamana. Początkowo myślałem że ktoś wrzucił je dlatego bo nic lepszego nie miał jednak przeglądając topowych babrów pod ciernie zauważyłem że wszyscy to noszą. Co one nam dają w secie? Mogę zamienić je innym spodniami jak będę miał starożytne czy powinny się tam znajdować?
Nie znam builidu pod ciernie, ale skoro jakaś postać używa bagiennych spodni, to pewnie chodzi o obrażenia od żywiołów.
W sumie jak tak przeglądnąłem to to daje + do obrażeń fizycnych (np. 18, 20) i tam jeden gość w spodniach ma dodatkowe ciernie. To już wszystko jasne :D Ale zaskoczony jestem że top 1 ma obrażeń raptem ok 250 000 :D
Teraz pozostaje jeszcze tylko 1 pytanie. Czy te spodnie mogę wydropić barbem czy raczej szamanem. jest to legenda nie spodnie od zestawu, ale dają obrażenia od umiejętności szamana. To znaczy że muszę dropić szamanem czy mogę babrem?
Jest specjalny dział dla barba. Myślę, że tam powinien ten temat trafić.
11.01.2017 12:34Wpis zamieszczony przez: Bishop
W sumie jak tak przeglądnąłem to to daje + do obrażeń fizycnych (np. 18, 20) i tam jeden gość w spodniach ma dodatkowe ciernie. To już wszystko jasne :D Ale zaskoczony jestem że top 1 ma obrażeń raptem ok 250 000 :D


Bo w buildach na ciernie chodzi o ilość cierni, a nie o obrażenia. Myślę, że jeśli są to spodnie dla szamana, to chyba trzeba je łowić na szamanie.
Obrazenia od fizyka to jedyny element który daje cierniom buff (czyli nie ogień, zimno itd) stad ci którzy grają tym Buildem szukają 3 miejsc (60% fizyka to 1.6 mnożnik) a bagienne spodnie to jedyny przedmiot który pasuje do tego układu i może wyrolować fizyka.

Tylko szaman może je wydropic, a później przerolowac w kostce trzeba barbem. Nawet jeżeli będziesz rolowal barbem to i tak main stat będzie inteligencja bo to jest "Class specific legendary", wiec szukasz Antyka żebyś mógł przetolowac inteligencje na sile, otrzymując 20% fizyka, żywotność, siła, odporności. Idealnie jeszcze ciernie w secondary, ale to nie jest aż takie istotne (jak na przykład ciernie na amulecie, pasie, naramiennikach czy klacie, tam jest 8500+, reszta ma 3500 top).

Powodzenia!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum