Szaman - klątwy

Szaman
Witam czy ktoś mógłby doradzić jak zdobyć to osiągnięcie z podboju w sezonie 9? Gram WD w buildzie helltooth garg i dodatkowo ht + kurczak do speed farmy. Czy buildem pod pety jest to do zrobienia solo czy lepiej zmienić build na np. Archyra na nietoperze lub ht + kwasowa chmura? Prosiłbym żeby ktoś podzielił się spostrzeżeniami :)
Ja się podzielę. Też próbowałem gargami to zrobić ale licznik stanął na 300. Na nietoperze nie próbowałem, a najprostszym sposobem jest zaproszenie do gry dh.
Nie wiem, czy wszystkie podboje chcesz zaliczyć, ale jeśli jeszcze nie masz, to proponuję solo gr45 bez setu. Z paragonem ok.600 zrobisz to za 1Szym razem
Gr 45 już zrobiłem i było mega łatwo wystarczyły 2 pierścienie pod pety, maska i taskery. Skapstwo też zrobiłem i został mi do zrobienia jeszcze jeden podbój i chcę podejść właśnie do klątw tylko nie wiem jak się za to zabrać.
potrzebujesz potezny mass area damage, np DH pod Nieswieta Esencje albo monk pod Sunwuko i Slup ognia. Te kombinacje spokojnie dadza rade same zrobic podboj. Pety, HT i Arachyra znam, ale wg mnie nie sa odpowiednio wydajne by rozbic licznik.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum