Gr 85 i ani ciut wyżej :(

Szaman
Witajcie
Po dość długiej przerwie postanowiłem wrócić do D3 i mojego ulubionego WD. Zrobiłem najpopularniejszy build. Niby sprzęt niezły ale wyżej niż 85 nie podskoczę. GR 86-87 niby "kończę" z zapasem 3-5min ale nie mam szans zabić bossa. Czy to wina tylko niskiego paragonu? Czy na tym sprzęcie da się jednak coś więcej wycisnąć.

Wiem co mi brakuje
AD w broni, pierścieniach i w mojo (craftuje, przerabiam, kupuje u kadali i nic), 15% batsów na głowie, cd w rekawicach. Rezerwy w sprzęcie niby spore ale może gdzieś indziej robię jakiś błąd. Coś innego u towarzysza? Gram z templariuszem, może tam jakiś prosty babol.
To moja postać
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nosferek-2746/hero/64575225

Z góry dziękuję za porady
Witaj
Jest kilka elementów do poprawy:
1. Wiadomo paragon robi swoje, im wyżej tym lepiej. Ale więcej dpsu i tak można wycisnąć z dobrego sprzętu niż z paragonów. 1000para = 20%dps wiecej = 1 GR wyżej
2. Gemy, gemy, gemy... Zieloną i żółtą zmorę przydałoby się trochę podnieść. Znajdź jakiś team żeby móc polatać trochę sgr 100 i te 2 gemy przynajmniej na 100tny poziom podnieść.
3. Niska pasywka do nietoperzy w pasku. Lepiej zwykły pasek co ma 200% niż taki jak Twój obecny, starożytny a 178%. Z samego paska tracisz jak łatwo obliczyć 22% do nietoperzy.
4. Przeroluj w rękawicach 20% ad na 50%cd, a w żniwiarzu 10%dmg na 20% ad.
5. W czapce przydałoby się te 15% do nietoperzy, ale to rewolucje w dpsie nie zrobi.
6. Ogólnie w sprzęcie brakuje obrażeń obszarowych. Nie masz w żadnym pierścionku, ani w mojo. Także tutaj tracisz do 60% multiplikatywnego dpsa. Rękawice jak pisałem wyżej musisz przerolować i odpadnie kolejne 20%. Bo mimo wszystko 50% cd daje więcej.
Dzięki, czyli jednak jest drugie dno mojego buildu. Wiem nad czym mam popracować i chyba pobiegam na razie drużynówki zanim znów zabiorę się za 85+.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum