Zwierzęta i Skrzydła

Dyskusja ogólna
Jak w temacie!
Czy zdobycie zwierząt oraz skrzydeł jest możliwe na ten moment czy już się spóźniłem?
Jeśli tak to prosiłbym o pomoc ewentualne linki do wątków które pomogą mi zdobyć w/w rzeczy.
Z góry dziękuję za pomoc :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1aDBXQBd9OyOpf51AD6jInIWolidty_d6k8BWJZC1uAo/htmlview?sle=true#gid=0
+ sa jeszcze skrzydla za podziemia zestawow (2szt)
Jakich skrzydeł i jakich zwierząt? Zakładam, że mówisz o "Falcon Wings"/"Cosmic Wings" i kompanionach... więc odpowiadam - tak, da się je zdobyć.

Falcon Wings lecą z "Tajemniczej skrzyni", która pojawia się na pierwszym poziomie Ogrodów Nadziei (akt IV):
http://i.imgur.com/vLI18Pp.jpg?1 - tutaj masz kolacje, w których może się zrespić owa skrzynka, bo oczywiście szansa na jej pojawienie się jest relatywnie mała. Wygląda jak zwykła skrzynia i jedyne czym się różni od zwykłej, to nazwa.
Cosmic Wings z kolei możesz zdobyć poprzez zabicie Princess Lilian, która to może się zrespić w Kaprysowie. Portal do Kaprysowa otwiera się poprzez zabicie specjalnego tęczowego goblina, którego szuka się tak jak każdego innego - biegasz po lokacjach i liczysz na szczęście. O ile samo zabicie tęczowego goblina daje 100% szans na pojawienie się portalu, tak zrespienie się Princess Lilian to szansa rzędu ~5%. Na szczęście szansa na drop skrzydełek z tej elity wynosi 100% (jakiś plus).

Co do zwierząt (kompanionów) - możesz je dropić z goblinów menażerionów, czyli po prostu biegać po lokacjach i szukać tego właśnie koleżki. Każde zabicie takiego goblina daje Ci jednego gwarantowanego kompana, aż wydropisz je "wszystkie" (wszystkie jakie on posiada, czyli jakieś ~20; reszta dropi ze specjalnych named mobów, inne możesz uzyskać jako sezonowe nagrody, a jeszcze inne są do zdobycia tylko ze specjalnych eventów).

Mam nadzieję, że pomogłem.
27.03.2017 14:42Wpis zamieszczony przez: Linkee
O ile samo zabicie tęczowego goblina daje 100% szans na pojawienie się portalu, tak zrespienie się Princess Lilian to szansa rzędu ~5%.

O ile pamiętam to nie ~5% tylko 0.5%, ale mogę się mylić :)
Być może tak jest. Nie widziałem żadnej oficjalnej notki na ten temat, a wszystkie nieoficjalne jakie widziałem mówiły o szansie rzędu 1-5%.
Albo czekasz aż ktoś znajdzie i Cię zaprosi ^^
Witam czy Falcon Wings na pewno jeszcze dropiom z tajemniczych skrzyń bo już ich tyle otworzyłem i nie poleciały.
Tak, można nadal je znaleźć.
12.12.2018 15:03Wpis zamieszczony przez: Azrael1977
Witam czy Falcon Wings na pewno jeszcze dropiom z tajemniczych skrzyń bo już ich tyle otworzyłem i nie poleciały.

Ale wiesz, że dropią z konkretnej tajemniczej skrzyni ?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum