Świety Żniwiarz jak go zdobyć ?

Szaman
a wiec moje pytanie zacząłem nowy sezon Szamanem mam już prawie 500 paragonów a nadal nie zdobyłem tej broni niezbędnej do bulidu , crafftowalem z ceremonialnych noży około 2500 zużyłem do tego oddechów śmierci i nic , gdzie robię błąnd ??? POMOCY !!! gdzie to farmic i z czego to craftowac bo coś mi nie idzie może lepiej inna postacią ?
Mi wypadał tylko i wyłącznie z kostki. Podczas riftów zero.
Ja zrobiłem ok 500 paragonów zanim wypadł jakikolwiek na polu czy w szczelinie. Cały czas przerabiałem żółte w kostce i tutaj podobnie jak poprzednik w końcu dostałem. Zaraz potem trafił mi się starożytny dość kiepski ale na razie wystarczy. Podobnie rzecz się ma z przedmiotami jednorazowymi. Dokładnie pamiętam, że pierwszy wypadł mi gdy miałem 495 paragonów. Podobnie miałem w poprzednim sezonie. Najrzadziej wypada chyba bydlęcy berdysz szamanowi ale on akurat nie jest niezbędny.
dzieki wielkie moge potwierdzic ze wypada tylko z craftu xD
wkoncu go mam :) dzieki za odpowiedzi
Wypada tez z mobow, 3 mi polecialy z mobkow i 2 z kostki.
Mam dwa starożytne z kostki, z tym że rolowalem staty za matsy ze zlecen i siarke. I tak oto wypadly jeden z dmg 3250 as + %dmg, drugi 3000 dmg + area dmg i %dmg. Takze powodzenia w rolowaniu ;)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum