Znikające klejnoty w Zbrojowni

Pomoc techniczna
Witam
Po zapisaniu trzech buildów postaci w zbrojowni , po pewnym czasie po ponownym zalogowaniu się na konto i wejściu do gry i zbrojowni mam komunikat : Brak odpowiedniego klejnotu Palec/Szyja , załączam screen :

http://zapisz.net/view.php?filename=957_screenshot002.jpg

Znikneły mi klejnoty ktore miałem w amulecie i ringu które miałem już ulepszone na 70 lvl i troche czasu mi to zajeło , do tego znikneły perfect rubiny z spodni i armoru.
Czy tak Blizzard wydaje swoje patche ? niedopracowane i powodujące znikanie przedmiotów.

WSTYD BLIZZ WSTYD !!!!

Co mam w takiej sytuacji zrobić ? chce odzyskać swoje klejnoty żeby po raz kolejny nie latać i nie ulepszać tych samych klejnotów jeszcze raz .... i mam nadzieje że coś takiego się nie powtórzy boję się teraz cokolwiek zapisywać w zbrojowni bo znów mi coś zniknie.

Czekam na Pomoc.
Witam Blade!

Dziękuję za raport.

Problem został już zgłoszony na odpowiednim forum i zostanie zbadany, ale w tej chwili nie mogę potwierdzić istnienia błędu ze znikającą zawartością Zbrojowni.

Pozdrawiam i przepraszam za niedogodności.

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Mam bardzo podobny problem: zniknął mi legendarny gem na około 85 poziomie. Czy możemy liczyć na przywrócenie "skasowanych" przedmiotów?
Mam podobny problem zniknął mi też gem !!!
Własnie przy przerzucaniu gemów miedzy postaciami zniknął mi najmocniejszy gem zmora uwiezionych 92 lvl.
Zniknął.. nie wyrzuciłem, nie przekułem nie mam nigdzie w ringu czy amulecie.
Kolega jak tydzien czy dwa temu mówił o takim przypadku to Go wyśmiałem i powiedziałem, że na bank wyrzucił i nie zauważył. Jednak na własnej skórze doświadczyłem ( a nie gram w tą gre od tygodnia) i mogę powiedzieć na 100% że to bug.

Pytanie czy jest szansa odzyskać zgubę i jaka jest szansa, że kolejne gemy nie znikną? Raportuje się to gdzieś czy wystarczy w tym wątku napisać?

P.s. Może to w czymś pomoże ale u mnie cała heca przytrafiła się przy takiej operacji:
1) usunąłem klejnoty (wskoczyły do plecaka w postaci)
2) Pełna zakładka w skrzyni z takimi samymi klejnotami tyle tylko, że lvl 0
3) Otwarta skrzynia i postać i przenosiłem z postaci do skrzyni tak, że najeżdżałem na dany gem i zamieniał się miejscami
4) Ostatni chyba nie chciało mi się szukać i przerzuciłem prawym klawiszem myszki;)

Jakby ktoś w Blizz nie wierzył to w rankingu sezonu jak robiłem rekord miałem gema o wyższym lvl niż obecnie więc miałem a że nigdzie nie zużyłem to też widać ;D
Przepraszam czy ktoś z niebieskich się wypowie?

Bug jest na wielu forach opisywany. Mnie wystarczy info, że zdiagnozowano/usunięto/zaleca się to czy tamto.

Na zwrot zguby nie liczę ale wolałbym mieć jasność czy usunięto dysfunkcję czy nadal może mi coś zniknąć?
Właśnie mi 2 raz zniknął ten sam gem.. To jest jakiś za przeproszeniem żart.. Proszę o NATYCHMIASTOWĄ reakcję.
a nie macie go na innej postaci
jeśli założycie biżuterię z gemem na postać, opuścicie grę i wejdziecie na inną postać to ten gem będzie niedostępny, tak samo gdy zostawicie go w ekwipunku postaci, a nie w skrytce
24.05.2017 07:37Wpis zamieszczony przez: HerrBatka
a nie macie go na innej postaci
jeśli założycie biżuterię z gemem na postać, opuścicie grę i wejdziecie na inną postać to ten gem będzie niedostępny, tak samo gdy zostawicie go w ekwipunku postaci, a nie w skrytce

Dzięki za radę ale poważnie nie jestem ćwierćinteligentem;)
Mechanika znikania gemu jest taka. Gram DH (3 gemy zmora, zmora i gogok) wychodzę z postaci odpalam w szawie set bez gemów wszystko wpada do sakwy w postaci. Idę do skrzyni przerzucam (prawy klawisz nic nie upuszczam na ziemie) i wychodzę z gry. Wchodzę na wizza chce założyć kamienie i w skrzyni brakuje tego jednego gema. Nie wiem dlaczego znowu ten sam nie wiem dlaczego znowu mi. Przeglądam wszystkie postacie może coś za szybko zrobiłem i NIGDZIE nie ma tego gema jest za to "dziurka" w sakwie tam gdzie był bo cała zakładka w skrzyni była pełna (na 1 stronie mam 3 puste miejsca na gemy co przerzucam). Nie mam 10 lat nie gram w D3 od wczoraj i nie płaczę jak gdzieś coś przetopie z rozpędu. To jest ewidentny BUG i nie mam pojęcia kiedy występuje w jakiej sytuacji czy tyczy się wyłącznie tego gema czy najwyższego poziomu gema. Blizz milczy a ja się wczoraj tak wk... Do gearu nie montuje lvl 90 kamieni bo za dużo biegania a już 2 takie straciłem przez luki w programie. Jak tak dalej pójdzie to faktycznie sprawdzę to PoE, bo ileż można być olewany? Inaczej nie da się zgłosić do supporta jak pisząc w tym forum co też czynię po raz któryś i nikt nie raczył słowa pisnąć.
Mi wczoraj zginoł już drugi legendarny gem klejnot łatwości na 104lvl i martwi mnie to że nie znam przyczyny, bo kiedyś już mi zgineła Zmora Uwięzionych na 109lvl, ale słyszałem że ginął klejnoty legendarne jak są zapisywane w zbrojowni, wiec nie zapisywałem ich w zbrojowni. A ten zginął na sezonie od tak se. Ten bug zniechęca do grania w tą gre :(
Mam ten sam problem, mnie też zniknęły i to już po raz kolejny dwa klejnoty, takie na 118 poziomie. Trochę roboty wyparowało. Za pierwszym razem sądziłem, że to jakiś mój błąd, odkryłem to w następnym dniu i dałem sobie z tym spokój, ale tym razem zobaczyłem tę magię Blizzarda na gorąco. Pomoc techniczna, to odsyłki do artykułów i to nie koniecznie na temat. I co pozostaje? Wkurzenie i tylko tyle.
Ooo przepraszam, ku mojemu zaskoczeniu udało się przywrócić postać i stan posiadania przez punkt przywracania. W rezultacie utraciłem kilkanaście poziomów postaci, ale klejnoty się znalazły :)
Witam. Dzisiaj zniknął mi gem na 136 lvl !!! Zdjąłem mechanicznie z jednej postaci pierścień z powyższym gemem ( nie przez zbrojownie). Wchodzę na inna postać patrze do skrzynki a tam pusty pierścień gem po prostu wyparował ;/ To jest niepoważne!
zamiast narzekac to trzeba rozkminic żeby znalesc sposób jak je skopiować
Właśnie zniknęło mi 5 Flawless Royal Diamonds z setu. Miałem całego WotW upchanego FRD a teraz patrze mam jeden w hełmie reszta zniknęła.
Najprostrze rozwiązanie:
Nie korzystać ze zbrojowni.
Jest tyle zakładek z naszej skrzynce... Trzymam "sety" u siebie.
Jak mówi Kadala:
Wszystko się może zdarzyć...
P.S. Ja kiedyś użyłem zbrojowni raz. Jak mi wyskoczyły gemy z przedmiotów zaniechałem...
Witam.
Mi za to zniknęły wszystkie zwykłe (nie legendarne) klejnoty.
Zrobiłem sobie przerwę w graniu, dokupiłem dodatek i widzę, że ich nie mam.
Zgłaszam problem ze znikającymi klejnotami. Dzisiaj mi zniknęły 2 gogoki szybkości ze skrzyni, 1 na 96 a drugi na 80 poziomie. Miałem zapisany build pod kulę mrozu u czarownika i nagle klejnot zrobił się na poziomie 0. Po zakończeniu gr klejnotów nie ma nigdzie na liście do levelowania. U innych postaci też nie ma. Proszę o cofniecie konta do stanu z 03 lub 04.11.2018 o ile to możliwe.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum