Resetowanie ustawień gry

Pomoc techniczna
Witam. Od premiery patcha 2.5, oraz zmiany battlenetu, wszystkie ustawienia w grze ciągle się resetują (przy każdym logowaniu do gry):
- Ustawienia czatu klanu (przedmioty innych osób, osiągnięcia itd.)
- Wszystkie społeczności są wyłączone
- Ustawienia grafiki się resetują (brak dużego kursora, czy odbić w grze)
- Ustawienia wyboru postaci na koncie (postacie są w losowych miejscach a nie takich jak zostały zapisane wcześniej).
- Po uruchomieniu gry widzę jakieś dziwne, stare rekordy osób z klanu, oraz znajomych (jest ich cała masa)

Problem jest globalny i dotyczy wszystkich serwerów. Jednak mam nadzieję, że im więcej osób zgłosi swój problem, blizz weźmie się do roboty. Bo jest to mega irytujący, tak skromny patch, który dodaje tak mało a psuje tak dużo...

Ps. żadne kasowanie pliku d3 prefs, oraz uruchamianie battlenetu jako administrator nie pomaga (jak radzi blizz na forach eu, oraz us). Tak samo jak instalacja tej aplikacji na nowo, tak piszę żeby ktoś czasu nie tracił.
Witam Kamil!

Dziękuję za wiadomość.

Opisane przez Ciebie rozwiązania pomagały w przeszłości pozbyć się tego problemu, ale w obecnej chwili ich skuteczność jest niestety znikoma.

W tej chwili nie mogę zasugerować Ci żadnej innej porady - sytuacja jest badana i nowości w tej sprawie powinny pojawić się wraz z początkiem nowego tygodnia.

Pozdrawiam i przepraszam za niedogodności.

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Witam.
Ja dodatkowo oprócz błędów wymienionych powyżej, oraz ciągłym rozłączaniem z błędem 1016 mam dodatkowo brak ikon sygnalizujących aktywujące się zdolności przedmiotów.
Przykład:
Po uruchomieniu specjalnej zdolności z przedmiotu "Latający smok" nie pojawia się ikonka z czasem trwania tego efektu.
Jest tak ze wszystkimi efektami z przedmiotów.
Umiejętności pasywne postaci natomiast są wyświetlane poprawnie.
Dodatkowa zauważyłem że nie pojawiają się efekty wizualne z legendarnych klejnotów.
Przykład:
Użycie klejnotu "zmora uwięzionych" po 25 lvl kamienia powinna generować na postaci aurę spowalniającą przeciwników. Aury takowej wizualnie nie widać na postaci.
Czy będzie jakiś fix do patcha 2.5 który naprawi te wszystkie błędy?
Mam nadzieję że to rozwiązanie z błędem 1016 dotyczące internetu z UPC to tylko chwilowe rozwiązanie?
Osobiście mam słabą możliwość zmiany czegokolwiek u mojego dostawcy ponieważ wynajmuję mieszkanie i nie mam dostępu do umowy ani nr klienta.
Czy mogę liczyć że problem zostanie rozwiązany w poprawce do patcha 2.5 ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
01.04.2017 20:19Wpis zamieszczony przez: Kamil
Witam. Od premiery patcha 2.5, oraz zmiany battlenetu, wszystkie ustawienia w grze ciągle się resetują (przy każdym logowaniu do gry):
- Ustawienia czatu klanu (przedmioty innych osób, osiągnięcia itd.)
- Wszystkie społeczności są wyłączone
- Ustawienia grafiki się resetują (brak dużego kursora, czy odbić w grze)
- Ustawienia wyboru postaci na koncie (postacie są w losowych miejscach a nie takich jak zostały zapisane wcześniej).
- Po uruchomieniu gry widzę jakieś dziwne, stare rekordy osób z klanu, oraz znajomych.

Problem jest globalny i dotyczy wszystkich serwerów. Jednak mam nadzieję, że im więcej osób zgłosi swój problem, blizz weźmie się do roboty. Bo jest to mega irytujący, tak skromny patch, który dodaje tak mało a psuje tak dużo...

Ps. żadne kasowanie pliku d3 prefs, oraz uruchamianie battlenetu jako administrator nie pomaga (jak radzi blizz na forach eu, oraz us). Tak samo jak instalacja tej aplikacji na nowo, tak piszę żeby ktoś czasu nie tracił.

100% sie pod tym podpisuje u mnie ten sam problem.
Do tego od nowego 2.5 dodatkowe problemy z grafika i fpsy spadly do 25.
@Madkipar dzięki za odpowiedź. Zostaje tylko czekać na patch i mieć nadzieje, że blizz nas nie zawiedzie i nie zostawi z tym do kolejnego sezonu.
Dodam tylko jedną informację:
Mój drugi dh nie mógł założyć gry publicznej ponieważ nie spełnił wymagań. Tylko że tą postacią ukończyłem gr 96 solo... :)

Mam tylko nadzieję, że to całe resetowanie się konta, nie wpływa na drop pierwotnych legend. Bo jaką mamy pewność, że nie trzeba teraz robić min. gr 70 po każdym zalogowaniu do gry.
U mnie to samo. Denerwujące resetowanie się ustawień czata po każdym logowaniu się do gry.
Ponadto za każdym razem gdy wchodzę do gry, to na ekranie startowym mam planszę o starcie sezonu 10.
Witam serdecznie.Mam ten sam problem jak opisał kolega powyżej.Zresetowane ustawienia,poprzestawiane postacie.Zaczęło się to własnie po wprowadzeniu aktualnego patcha.Widzę także że jest to problem nie tylko jednostki,prosimy was o zbadanie problemu.Dziękuje
I mamy początek nowego tygodnia.
Czekamy na nowosci od bliza w tym temacie:)
Ja mam to samo, niestety i mnie dopadło właśnie przed chwilką. Poprzestawiane postacie reset czatu, wszystko ustawiać trzeba od nowa. Czekamy i prosimy o szybkie rozwiązanie problemu.
Za każdym razem gdy wchodzę do gry, to na ekranie startowym mam planszę o starcie sezonu 10
18.04.2017 21:45Wpis zamieszczony przez: Mikolaj04
Za każdym razem gdy wchodzę do gry, to na ekranie startowym mam planszę o starcie sezonu 10

Dokładnie tak samo. To było jeszcze do wytrzymania ale od wczoraj dodatkowo za każdym razem jak gram pojawiają mi się "porady" dla początkujących migają i wyskakują na środku ekranu! Postać na 70 poziomie i nagle wyskakuje: "Masz nowy przedmiot w plecaku. Aby założyć przedmiot..." nosz urwa serio?
U mnie również to samo. Przy każdym logowaniu ekran powitalny sezonu 10 oraz wszystkie ustawienia klanowe oraz czatu wyzerowane. Na starcie w okienku czatu pojawiają się te same nowe rekordy znajomych i klanowiczów (gdzie niektóre rekordy mają ponad tydzień).
@GhostRider blizzard wie o tych błędach, jednak nic nie zrobi, może w przyszłym patchu za parę miesięcy, który naprawi jedne błędy a doda nowe. Zmęczyło mnie już czekanie i podejście tej firmy. Żenada i kompromitacja to mało powiedziane

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum