Szaman LoN

Szaman
Gra ktoś szamanem pod LoN'y ? Chciałbym złożyć owy build po sezonie a jestem kompletnie zielony a jedyne co wiem to build z TL.Dałby ktoś jakieś porady lub w przybliżeniu wytłumaczyć jak powinno się grać ?
Diablofans - dobrze wytłumaczone buildy wraz z filmami

http://www.diablofans.com/builds/89558-spirit-barrage-lon-cold-barber-gr90

http://www.diablofans.com/builds/90010-meta-lon-spirit-barrage-solo-gr100

plus link do mojej postaci

https://eu.battle.net/d3/pl/profile/Janus-2517/hero/23851224
Za linka podziękować ale mimo wszystko wolałbym coś w pl bo za dużo do ogarnięcia jest .Małe pytanko czm ludzie biegają z golibrodą na sobie zamiast mieć ją w kostce ?
Ponieważ jest to broń klasy sztylet (dokładnie dawniej nim był zanim w którymś patchu dostał moc dla szamana) i posiada najszybszy attack speed przy dobrym rollu, co jest kluczowe w tym buildzie.
W zasadzie golibroda jest do gry solo. Jeśli ktoś celuje w top build party to w końcu dojdzie do momentu gdzie golibroda będzie w kostce a na postaci Voo.

Trochę w tym sezonie pograłem takim szamkiem (max do gr110) i to kilka moich podstawowych spostrzeżeń:

1. Zawsze trzymaj max stacki żniwiarza bez tego jesteś na hita a i nawet z tym buffem można paść bardzo szybko.

2. Trzymaj się zawsze blisko monka który daje ci osłonkę, bez niego nie masz szans sam przeżyć. Ogólnie przeżywalność głównie zależy od monka i barba, jeśli masz dobrych to nie powinieneś mieć problemu z ustaniem.

3. W paczce mobów i elit staraj się jak najszybciej nabić pasywke "napływ esencji" a gdy masz dodatkowo elite z laserami to przy przechodzeniu laserów spamuj tylko nawałnicą niczym więcej.

Jeśli interesują cię itemy i konkretne buildy to jednak polecam diablofans tam najszybciej znajdziesz rzetelne info. Ewentualnie możesz spojrzeć na mojego WD ale obecnie mam mieszany build: build pod party+golibroda i żniwiarz. Docelowo celuj w Voo+golibroda w kostce pod party 4 osobowe.

Jeśli chodzi o solo to buildy się trochę różnią. Są 2 odmiany: speed z 300frw i pod wysokie GR. Tu może sprecyzuj czy interesuje cię party czy gra solo.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum