Przywoływacz mechanika :(:(:(

Szaman
Witam. Jestem dość nowym graczem i chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat mechaniki gry szamanem jako przywoływacz; może też dostanę od Was jakieś wskazówki.
Na wyższych poziomach GR gra przywoływaczem traci rację bytu z uwagi na mechanikę ataku przywołańców: nie da się rozkazać przywołanćom aby atakowały konkretny cel- a z uwagi na ogromną ilość przeciwników na wysokich poziomach szczelin- przywołańce atakują w ilości mniej więcej jeden pet na przeciwnika- a nawet czasem liczba przeciwników jest znacznie wyższa niż liczba przywołanych stworzeń- co powoduje, że walki z elitami wokół których jest mnóstwo innych mobków- są bardzo długie- bo zanim wyczyści się spot z innych mobów i dobierze do elit- minie sporo czasu- a co za tym idzie często nie da się ukończyć szczeliny przed upływem czasu.
Jedyny przywołaniec, który ma dobrą mechanikę to królowa pająków z Arachyra- atakuje te mobki, na których użyliśmy ataku podstawowego przywołanie pająków.
Czy jest jakiś sposób na poprawienie tej mechaniki ataku przywołańców?- nawet ponowne przyzwanie nie pomaga- bo przywołańce odradzają się najczęsciej w tym samym miejscu w którym były przed przywołaniem.
Czy są jakieś plany developerów na zmianę tej mechaniki gry?- tak żeby przywołańce atakowały te cele, które atakuje przywołujący?

Dzięki za informacje i pozdrawiam!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum