Druid koncept

Dzieła społeczności
Do Diablo zawitał Nekromanta. Kto wie czy nie czekają nas jeszcze jakieś postaci w przyszłości. Myślę, że wszyscy wiedzą, że Nekromanta był również w Diablo 2. Poza nim był tam jeszcze jeden pan, który odświeżony i dodany do D3 byłby kolejnym miłym powrotem do przeszłości. A mówię tu o Druidzie :) Władanie żywiołami natury może być z początku podobne do tego, czym dysponuje Czarownik, lecz moim zdaniem jest tutaj różnica. Czarodziej przywołuje moce żywiołów ze pomocą swojej Mocy Tajemnej, jego zaklęcia wychodzą z jego wnętrza (tak bym to ujął). Natomiast Druid ma dar rozkazywania naturze i jej żywiołom, które na jego rozkaz przybywają bezpośrednio z otaczającego go świata. Do natury poza żywiołami należą również zwierzęta i rośliny, które również przychodzą na jego rozkaz, a w które to sam potrafi się przekształcać. Druid jest więc bardzo związany ze światem i naturą, dlatego uważam, że jednymi z jego broni byłyby różnego rodzaju i kształtu drewniane kostury, a swoją siłę czerpałby bezpośrednio z egzystencji, bytu, istnienia (lewa ręka).
W rozkazywaniu, przywoływaniu, ogólnie we wszystkich czynnościach Druidowi pomagałaby Dusza Natury, która byłaby jego zasobem.

Symbol na pelerynie Druida w (załączonej grafice) to Triquetra. Jest ona symbolem obrazującym zasadę „Cokolwiek zrobisz, wróci to do ciebie z potrójną siłą”, a niegdyś dla Celtów była znakiem pojednania z naturą co idealnie opisuje Druida.

A oto w końcu grafika, jak widziałbym Druida w Diablo 3 :)

http://pawloxx.deviantart.com/art/Druid-Diablo-3-concept-art-687772853
Bardzo fajny wpis i za to dostajesz ode mnie plus, a jak bym mógł to dałbym i nobla. Po Nekromancie napewno zrobią nową postać, ponieważ opłaci im się to biznesowo. O ile Nekromanta się dobrze sprzeda. Tak jak ty to zrobiłeś cudownie, tak bym widział odświeżonego Druida w Diablo III wraz z jakimś nowym content patchem, tak jak to obecnie sprawa ma się z Nekromantą. Na Gamescom 2017 trzeba poczekać i wtedy zobaczymy. Pozdrawiam, Rafał.
Dziękuję za pozytywną opinię :)
Również uważam, że takie dodanie kolejnej postaci do Diablo III byłoby świetnym pomysłem ze względu na to, że my gracze mielibyśmy nową zabawkę, a Blizzard srodki na nowe pomysły :)
A taki myśl mnie przyszedł*
Tak teoretycznie, miało by sens gdyby było ogólnie więcej postaci? Np 10-15? Wiem że nie możliwe , ponieważ bardzo dużo projektowania i sety, skile itp. Ale mówie, to bardzo teorytyczmie
Zapewne Blizzard wyda Druida i skończą się postacie. Podsumowując:
Barb w Diablo 2- w Diablo 3, jego odpowiednikiem jest Barb,
Nekromanta w Diablo 2- w Diablo 3 jego odpowiednikiem jest Nekromanta,
Czarodziejka w Diablo 2- w Diablo 3, jej odpowiedniczką jest Czarownica,
Paladyn w Diablo 2- jego odpowiednikiem w Diablo 3 jest Krzyżowiec,
Druid w Diablo 2- w Diablo 3 nie ma odpowiednika,
Amazonka w Diablo 2- w Diablo 3, jej odpowiedniczką jest Łowczyni Demonów? Tutaj nie wiem, bo ona nie walczy oszczepami i włóczniami,
Zabójczyni w Diablo 2- w Diablo 3 jej odpowiedniczką jest Mniszka i Łowczyni Demonów? Tutaj także nie wiem, choć jest oskubana z broni klasowych i skilli w Diablo 3, to raczej nie wprowadzą.
Oczywiście, nie mówię, że postacie z Diablo 2 to te same co poniektóre w Diablo 3, tylko chodzi mi o skille i bronie. Postacie z Diablo 1, nie mają szans w Diablo 3, przecież jest już kilku Wojowników. Mnich i Krzyżowiec to święci wojownicy. Mag z Diablo 1 ma w Diablo 3 skille u Czarowników. Łotrzyca raczej też jest. Zobaczymy co przyniesie czas.
Mam być szczery? To i Amazonki bym się spodziewał w DIII? W końcu jakby nie patrzeć Łowca Demonów to bardziej postać Dystansowa, nastawiona głownie na łuki i kuszę, zaś Dobrze znana Amazonka z DII to postać w zwarciu dzierżąca Włócznie i bronie drzewcowe, Tak zwane Piki, czy Halabardy! Więc teoretycznie Amazonka dodana do DIII będzie się bardzo ale to bardzo różniła od Łowcy Demonów. Więc jej obecność w DIII wcale a wcale by mnie nie zaskoczył! co do Druida, to robi się o nim coraz to głośniej! I kto wie czy faktycznie wraz z sezonem 12 nie powitamy jegomościa!? Powiem szczerze z jego obecności cieszył bym się bardziej niż z Nekro! Bowiem w DII bardzo przyjemnie mi się grało Druidem i była to moja 2 najlepsza postać zaraz po Paladynie.

Ale czas pokaże!
Paladyna na bank nie będzie bo jest Krzyżowiec, Mnich i Templariuszy ( to w końcu też święty wojownik ). Czarodziejka to to samo ( w skillach oczywiście) Czarownica. Ludzie z resztą przyzwyczaili się nazywać Czarownicę Czarodziejką. Barbarzyńcę i Nekromantę mamy. Amazonka jest szansa, Druid także. Zabójczyni nie, ponieważ Mnich i DH spełniają tę rolę całkowicie. Mhmm... Może postacie z Diablo 1 ( nie licząc Helfire bo Blizzard go nie uznaje i to się raczej nigdy nie zmieni)? Maga mamy, Wojownik odpada, ponieważ za dużo już mamy tych wojowników!!! Łotrzyca? Czemu nie, na przykład jeśli nie powiedzie się pomysł z Amazonką ( mam na myśli podział na klasy, a Amazonki to są tylko kobiety i mężczyźni nie brali udziału w walkach). Może nowy Towarzysz jako Amazonka? To by było coś. Przepraszam, że się powtarzam, ale to jest tylko moje porównanie. Aczkolwiek domysły niczego tu nie zmienią, na sezon 12 prawdopodobnie będzie już Druid. Czas pokaże.
24.08.2017 12:47Wpis zamieszczony przez: ReTToHoKK
A taki myśl mnie przyszedł*
Tak teoretycznie, miało by sens gdyby było ogólnie więcej postaci? Np 10-15? Wiem że nie możliwe , ponieważ bardzo dużo projektowania i sety, skile itp. Ale mówie, to bardzo teorytyczmie

Jeśli by dodawali pojedynczo co rok czy dwa to myślę, że to nie byłby problem :P

17.09.2017 19:04Wpis zamieszczony przez: RZacharzewsk
Mam być szczery? To i Amazonki bym się spodziewał w DIII? W końcu jakby nie patrzeć Łowca Demonów to bardziej postać Dystansowa, nastawiona głownie na łuki i kuszę, zaś Dobrze znana Amazonka z DII to postać w zwarciu dzierżąca Włócznie i bronie drzewcowe, Tak zwane Piki, czy Halabardy! Więc teoretycznie Amazonka dodana do DIII będzie się bardzo ale to bardzo różniła od Łowcy Demonów. Więc jej obecność w DIII wcale a wcale by mnie nie zaskoczył! co do Druida, to robi się o nim coraz to głośniej! I kto wie czy faktycznie wraz z sezonem 12 nie powitamy jegomościa!? Powiem szczerze z jego obecności cieszył bym się bardziej niż z Nekro! Bowiem w DII bardzo przyjemnie mi się grało Druidem i była to moja 2 najlepsza postać zaraz po Paladynie.

Ale czas pokaże!

No kto wie :P A co z męskim odpowiednikiem Amazonki? :D
Czy do Diablo wprowadzą amerykańskie przedsiębiorstwo handlowe?
If you know what i mean :P

A co do sezonu 12 to nie ma szans na Druida :P już by było głośno :) musimy się nacieszyć nowymi skrzydełkami :D
gdyby słuchali pomysłów graczy to d3 byłoby najlepszą grą na świecie. PS jak kupiłem nekromantę, to i kupię inne postacie
ja takie coś wystrugałem ;)

https://zapodaj.net/4215e61787ccb.jpg.html

Pozdrawiam ;)
Witam ! :)
z góry proszę o wyrozumiałość za "długość" wypowiedzi.
Moim zdaniem najlepszą opcją na aktualny stan postaci w D3 byłby
MIX Druida i Amazonki.
Wydaje mi się że czarka z D3 ma całkiem sporo umiejętności druida z d2
więc "czysty" druid byłby zmarnowaniem potencjału :)
Wyobraźcie sobie amke pod "oszczepy" + zmiennokształtny druid.
Co o tym sądzicie ? Wszelka krytyka mile widziana :) pzdr.
Mix Amazonki pod oszczepy ze zmiennokształtnym druidem nie ma i nie będzie mieć racji bytu. Wg mnie pomysł totalnie nietrafiony. Post chyba napisany po to, żeby zaistnieć na forum. Jak wyobrażasz sobie taką postać Jasu?
11.03.2018 01:51Wpis zamieszczony przez: Rollthy
ja takie coś wystrugałem ;)

https://zapodaj.net/4215e61787ccb.jpg.html

Pozdrawiam ;)

Kozacki pomysł! Noo taka postać byłaby całkowitą nowością, tylko czy ludziom nie kojarzyłaby się za bardzo z mnichem?
PRIEST !!!!!!!!
Ja pozwoliłem sobie zrobić moda do Diablo II, gdzie gramy Wiedźminem :)

https://www.youtube.com/watch?v=e11cMkEJdCg

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum