Dodatkowe informacje - luka z aktualizacji 2.6.0

Dyskusja ogólna
Cześć,
W związku z komentarzami społeczności chcieliśmy wam przekazać nowe informacje. Obecna sytuacja wymaga pełnej przejrzystości, dlatego chcieliśmy szczegółowo opisać czym kierujemy się podejmując kroki, które mają na celu walkę z wykorzystywaniem luk w grze teraz i w przyszłości.
W przypadku tej sytuacji chcieliśmy mieć pewność, że nasze działania będą zgodne z następującymi założeniami:
  • Nie będziemy karać uczciwych graczy, wliczając w to tych, którzy mogli brać udział w procederze nieświadomie, na przykład będąc częścią 4-osobowej drużyny, w której oszukiwała wyłącznie dwójka nekromanta i łowczyni demonów.
  • Karać będziemy najgorszych oszustów. Jeszcze przed weekendem z premią do PD rozpoczęliśmy tymczasowe zawieszanie kont graczy, którzy oszukiwali w najbardziej obcesowy sposób. Skupialiśmy się w szczególności na tych, którzy wykorzystywali lukę już po wydaniu przez nas publicznego ostrzeżenia.

Może się to wydawać dość pobłażliwe, ale wiąże się to z filozofią, nad którą pracujemy: poprawą komunikacji – zarówno teraz, jak i w przyszłości. Diablo III zostało zaprojektowane tak, by zachęcać graczy do szukania potężnych kombinacji umiejętności i przedmiotów. I choć efekt tej konkretnej kombinacji był niezamierzony, gra w żaden sposób tego nie sugerowała. Naszym zadaniem jest rozwiewanie tego rodzaju wątpliwości, a tym razem nie zadziałaliśmy dostatecznie szybko.
Jedna rzecz warta jest podkreślenia: wykorzystywanie luk nie jest dla nas w porządku. Popełniliśmy błędy w komunikacji i działaliśmy nie dość szybko, za co należą się wam przeprosiny. W przyszłości będziemy dalej usuwać luki, które można w nieuczciwy sposób wykorzystywać i rozwiewać wszelkie wątpliwości w ich kwestii tak szybko, jak to możliwe.
Co nie zmienia faktu, że brak podjęcia sprawiedliwej decyzji w związku z wszechobecnym wykorzystaniem exploita przez wszystkie regiony, a tylko cofniecie wylevelowanych gemów do poziomu 132 odciągnie wielu graczy, a na tym Wam chyba jednak nie zależy... chociaż.... przynajmniej serwery nie będą tak obciążone. Bany czasowe nie są adekwatną do korzyści jakie uzyskali wszyscy ci, którzy wykorzystali okazję. Tą decyzją uświadomiliście wielu graczom, którzy zachowali resztki uczciwości patrząc na zasady EULA zawarte w Waszych produktach, że są kłębka kłaków warte. Jacy decyzyjny taka interpretacja. Cóż jak widać nie zawsze czarne jest czarne, a białe jest białe. Za czasów dużo mniej szkodliwego exploita z amuletem piekielnego ognia Wasi decyzyjni mieli na tyle odwagę, że potrafili zaingerować godnie i głęboko w konto gracza i w zważywszy na to jakie korzyści uzyskał odpowiednio rollback całego stanu konta, czasowy ban lub permanentny ban. Nie tego od Was się spodziewano i wątek - burza na forum US dobrze o tym mówi. Jednak jak to było np z Karwaszami Morticka (R.I.P) to już tylko pusta dyskusja, która nic nie zmieni....
sezon bez exploita to nie sezon :D:D:D:Dkochane diablo 3
17.07.2017 17:29Wpis zamieszczony przez: Wuluxar
Nie będziemy karać uczciwych graczy, wliczając w to tych, którzy mogli brać udział w procederze nieświadomie, na przykład będąc częścią 4-osobowej drużyny, w której oszukiwała wyłącznie dwójka nekromanta i łowczyni demonów.

To chybas jakiś żart. Co nie wiedzieli że oszukują ? Wchodząc na taki GR w party, że bez exploita nie mieli szans na cokolwiek ? Żenada.
Macie problem, bo przez Waszą opieszałość nie możecie zweryfikować osób, które przed exploitem mieli takie a nie inne poziomy gemów (zresztą nie o same gemy się rozchodzi).
Cieszę się, że przyznaliście się do błędu, ale też mam odczucie, że nastąpiło to po fali totalnej krytyki ze strony społeczności graczy i po prostu nie mieliście wyjścia.
I bought this dreaded necrusie even fainie only after the update and the nifferty of this character is the !@#$ can not play the blizzard pedals unless they have a pizz instead of a mousse %^-* cwele all !@#$er nothing can do well in every patchy %^-* something in their !@# Necrosis pedal $%^-ing let them give money for this tune because they do not play now until they play the game already in this game, and so the devil play the game and they have us in their *!@ and they do #$%^ you -*!@ #$%^ up to do the job and do not sit and -*!@ Everything is possible

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum