Poprawki w aktualizacji 2.6.0

Dyskusja ogólna
Poniżej znajdziecie listę poprawek, które zostaną lub zostały niedawno wprowadzone do gry. Naprawiliśmy pewną liczbę błędów i dokonaliśmy usprawnień w niektórych elementach mechaniki.

Poprawki te nie powinny wiązać się z koniecznością pobrania nowej aktualizacji gry. Niektóre z wymienionych poniżej poprawek wejdą w życie z momentem wprowadzenia ich do gry, inne zaś będą wymagały ponownego uruchomienia aplikacji. Prosimy pamiętać, że nie wszystkie problemy można usunąć bez wprowadzania aktualizacji po stronie klienta. Prosimy również wziąć pod uwagę fakt, że zmiany w niektórych umiejętnościach nie będą uwzględnione w ich opisach do momentu wprowadzenia aktualizacji.

Ostatnia aktualizacja: 20 lipca. Poprawki są oznaczone datą, kiedy zostały wprowadzone do aktualnej wersji gry.

Poprzednie poprawki: [2.4.0] [2.4.1] [2.4.2] [2.4.3][2.5.0]

[WPROWADZONE POPRAWKI]

Potwory
  • Rozwiązano problem powodujący, że różne rodzaje Upadłych nie mogły w niektórych strefach generować się jako grupy z Czempionem.(13 września)

Przedmioty
  • Naprawiono błąd, który sprawiał, że efekt premii za sześć części zestawu Łaska Inariusa występował zbyt często w połączeniu z klejnotem Mirinae i innymi efektami aktywowanymi przy trafieniu (10 lipca)
  • Dostosowano premię z sześcioczęściowego zestawu Kości Rathmy na podstawie informacji od graczy (10 lipca)
    • Premia za sześć części zestawu zapewnia teraz premię 625% (wcześniej 250%) obrażeń twoim stronnikom oraz umiejętności Armia Umarłych za każdego aktywnego Szkieletowego Maga, a jej maksymalna wartość to 2500%. Dzięki temu wystarczy, że gracz przywoła czterech (a nie dziesięciu) Szkieletowych Magów, by otrzymać pełną premię. Dodatkowo, Szkieletowych Magów można przywoływać, by atakowali przeciwników, ale nie są konieczni do utrzymania premii. Dzięki temu utrzymanie premii będzie łatwiejsze i pozwoli szybciej zwiększyć premię do obrażeń na początku walki. Maksymalna liczba aktywnych Szkieletowych Magów pozostała niezmieniona i wynosi dziesięć. (10 lipca)
  • Pas z Piekielnego Kota znów będzie wypadał z przeciwników (10 lipca)
  • Naprawiono błąd, który pozwalał zakładać niektóre legendarne przedmioty nekromanty reprezentantom innych klas (10 lipca)

Umiejętności
  • Naprawiono błąd, który sprawiał, że Piętno Śmierci z runą Kostucha nieprawidłowo naliczało obrażenia od umiejętności Słabość (10 lipca)
Następująca poprawka została wprowadzona do gry:
Potwory
  • Rozwiązano problem powodujący, że różne rodzaje Upadłych nie mogły w niektórych strefach generować się jako grupy z Czempionem.(13 września)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum