Kostur Chiroptera - co sądzicie?

Szaman
Cześć.

Niedawno zacząłem grę w Diablo 3 i decyzja padła na szamana. Jak narazie mam 45 poziom i gra mi się świetnie. Czytałem, że najlepszym rozwiązaniem dla szamana jest 1h + mojo i tak sobie biegałem do tego czasu, aż w końcu po zabiciu Diablo wypadł mi Kostur Chiroptera. Zmniejsza koszt ognistych nietoperzy i zwiększa ich moc no i jak testowałem, to jest to opcja spoko. Można spamować nietoperkami, leci niesamowity dmg, a many praktycznie nie ubywa. Co sądzicie o tej broni? Bo przeglądałem decki na diablofans i np. pod speed farmę dla najnowszego patcha jest deck, w którym w ogóle nie ma nietoperzy. Czy to poprostu kwestia mojego poziomu, że teraz mi się to świetne wydaje a potem będą duże lepsze rozwiązania dla innych czarów?
Ten kostur wrzuca sie tylko do kostki. Uzywajac go zamiast zniwiarza+mojo traci sie mnostwo obrazen, inteligencji, szansy na uderzenia krytyczne itp...Nawet w werji primal jest duzo slabszy niz kombinacja sztylet+mojo. Arachya 1500+.
A jest jakiś aktualny build opierający się na Nietoperzach + petach? Na diablofans nic pod 2.6.0 nie mogę znaleźć, a nie wiem czy pod starsze wersje będzie dobry. Aktualnie gram na Nietoperzach + Psy + Gigant i się gra znakomicie. Kostur wrzucę do kostki + teraz wydropiło mi nóż Manajumy, więc obrażenia super wzrosły. Próbowałem grać tym http://www.diablofans.com/builds/83318-2-6-fastest-t13-speed-farming-hands-down-helltooth ale jakoś nie czuję tego. Zbyt długo mi się wszystko bije + cooldowny.
Nie Mozesz znalezc pewnie z dwoch powodow. Pierwszy to nie set kla tylko arachy-ii i w tym temacie nic od bardzo dawna sie nie zmienilo. Po drugie wiekszosc ludzi zapominaja o zabawie i biora to inni uwazaja za najlepsze. Tak pewnie powstal LON Spirit Baragger, ktory wyparl arachy-e. Tylko ile jest naprawde dobrych graczy poslugujacych sie tym buildem, niewiele. Z moich doswiadczen powiem tyle, ze jak widze LON-a to mam ochote od razu wyjsc. Padnie na prostej mapie raz czy dwa i wychodzi z gry. Albo sie skup na samych minionach ktore i tak sa poprostu zalosne albo arachy-a, lon. Jak jest cos do wszystkiego to jest do niczego.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum