Kogo podexpić komu wytłumaczyć ?

Klany, społeczności i znajomi
Nowy sezon nowa postać.
Zapraszajcie i walcie prosto z mostu.
Jestem codziennie i chętnie pomogę w expie jak i zadaniach sezonowych.
Bardzo bym prosił o posiadanie TS3. Ułatwi mi to pracę :)
Szternit#2868
Siemka jeżeli dało by rade mi opowiedzieć co i jak.
Miałem ponad roczną przerwę. Na chwile obecną na sezonie pogrywam nekromantą.
Był bym chętny jeżeli dalej aktualne.
Siemka
Jak jak kolega Szatan ale z dużo większą przerwą (jakies 15 lat :) ) moja edukacja skonczyla się na diablo II :) i jako ze w prezencie dostałem nastepce wiec postanowiłem się pobawić ale widze ze to już nie ta bajka :)
Jak bys miał chwile wolnego i się nudzil to bardzo chętnie skozystam z podpowiedzi i pomocy w wbiciu kilku lvl :) Pozdro
Witam nigdy nie grałem w diablo 3 odrobinkę kiedyś w diablo 2 zakupiłem podstawkę RoS i dlc z nekromantą potrzebny mi spec od gry by pokazać wytłumaczyć i pograć razem na spokojnie z komunikacją głosową. LastFallen#2450 Czekam na wiadomość czy inny znak życia. Pozdrawiam
chyba jednak nie aktualne. Bo kolega nic sie nie odzywa.
Aktualne tylko albo mnie nie było przy komputerze w danej chwili albo nie widziałem gdzie dostałem wiadomość.
11.08.2017 08:38Wpis zamieszczony przez: Szatan
chyba jednak nie aktualne. Bo kolega nic sie nie odzywa.

kolega jest tylko czeka aż go zaprosicie i grzecznie napiszecie
pomogłem już 6 osobom i zapraszam kolejne ;*
Wysłałem zaproszenie, jeśli się nie odzywam to znaczy iż jestem afk i lada chwila powinienem wrócić.
Rozpoczynam przygode z D3 i jeśli ktoś mialby chęc mnie oprowadzic to proszę o kontakt :)
Ja tak samo jestem świeży. Co prawda mam Nekrosa 54lv ale przydałyby się porady na temat builda do niego :)
Jak już zapraszacie to piszcie na PW w jakim celu :)
Mogę prosić o pomoc w wylevelowaniu nekromanty na sezonie? :)

Pozdrawiam
Witam wszystkich, czy był by ktoś chętny do wspólnej gry i co nieco wytłumaczenia mechaniki gry. Nick Agent0002 #21489 posiadam komunikator ts3

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum