Build do Nekromanty

Dyskusja ogólna
Witam wszystkich
Jestem nowym graczem i szukam kogoś kto zna się na klasie Nekromanty.
Czytałem trochę i mało co można było z tych wpisów wywnioskować. Jak ktoś jest chętny do pomocy proszę pisać.
Pozdrawiam :)
http://www.diablofans.com/

https://www.youtube.com/user/bigdaddyden76/videos

https://www.youtube.com/watch?v=-V9ftTzXurk&list=PL4GyGWgn7_2pZiii-c4nxk9mU1BvbJk_7

Do tego w Diablo wchodzisz na listę i patrzysz na TOP graczy i wyciągasz wnioski.
Najpierw jednak wbij 70 poziom ;D
Sprawdź mojego sezonowego nekro. Najfajniejszy build do gry solo lub w party do gr 95
W topce znajdziesz inny build który nadaje się głównie do gry w party. Do solo raczej gorzej.
Nekros wydaje mi się najlepszą dla mnie postacią i dlatego ją wybrałem pomimo niezbyt rewelacyjnych opinii :)
Jest dobry. Zrobiłem sobie szybko sezonowy build na zestawie Rathmy i uważam go za mój najlepszy build jak dotychczas. Z tym że ja nie czytam poradników i nie oglądam tutoriali. Robienie buildów oparte na cudzych wskazówkach i doświadczeniach uważam za mało wciągające. No ale co kto lubi.
Tylko chciałem wysłuchać opinii innych graczy. Jestem nowy, więc zdanie doświadczonych graczy jest tu dosyć przydatne.
Chyba szybciej tobie ktoś odpowie/pomoże gdy zadasz takie pytanie na forum gdzie są sami Nekromanci a nie na ogólnym. Powodzenia.
Jakoś ludzie chętni do pomocy odpowiedzieli "Talos". Jak coś ci się nie spodobało w moim pytaniu to niepotrzebne piszesz :)
Trochę się pozmieniało przez prawie rok, więc chyba wypada odświeżyć tą dyskusję.
Jak teraz zrobić przyjemnego nekro do biegania na +90 gr
28.06.2019 12:54Wpis zamieszczony przez: JacobSnow
Trochę się pozmieniało przez prawie rok, więc chyba wypada odświeżyć tą dyskusję.

Załóż temat w dziale "Nekromanta" to się dowiesz. Tam szybciej Ci podpowiedzą co i jak.

Pozdrawiam!
28.06.2019 17:30Wpis zamieszczony przez: Obishedo
28.06.2019 12:54Wpis zamieszczony przez: JacobSnow

Załóż temat w dziale "Nekromanta" to się dowiesz. Tam szybciej Ci podpowiedzą co i jak.

Pozdrawiam!

Wtedy nie odpowie mu nikt. Forum jest martwe.
Czemu nikt nie miałby mu odpowiedzieć? Zawsze się znajdzie ktoś chętny do pomocy i napisze kilka zdań.

Od tego właśnie są działy na forum, żeby w nich pisać na konkretny temat. Jak będziemy wszystko wrzucać do "Dyskusji Ogólnej" to będzie całkowity chaos.

Pozdrawiam!
29.06.2019 08:55Wpis zamieszczony przez: Obishedo
Czemu nikt nie miałby mu odpowiedzieć? Zawsze się znajdzie ktoś chętny do pomocy i napisze kilka zdań.

Od tego właśnie są działy na forum, żeby w nich pisać na konkretny temat. Jak będziemy wszystko wrzucać do "Dyskusji Ogólnej" to będzie całkowity chaos.

Pozdrawiam!

Zajrzyj leniu do działu poświęconego Nekromantą. Od marca wątkotwórca czeka na odpowiedź ;) Inny od kwietnia. Forum jest martwe.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum