Primalowa Szpica Karlei po patchu 2.6.1.

Publiczny Serwer Testowy
Czy będę musiał ją jeszcze raz wydropić skoro dodają 60-80% dps-a w affiksie? Skoro primal to chyba powinna mieć maksymalny affiks na starcie po zmianie...

Tyle matsów ile wydałem na nią to się w głowie nie mieści, a teraz to ma iść do kosza?
Nie ma letko. Potrzebna nowa.
czyli jak dobrze rozumiem wszystkie przedmioty na których są wprowadzane zmiany trzeba będzie raz jeszcze wydropić ? :<
Na szczęście Blizzard podnosi drop i o wiele łatwiej niż wcześniej, będzie można wydropić wspomniane itemy. Jeśli tak się nie stanie, nie warto ich nawet dropić, no chyba, że przy okazji. A przedmioty w kostce pozostaną takie same czy należy jeszcze raz je dropić?
To w takim razie wychodzi na to , że ja mam szczęście, że pomimo tylu prób jeszcze nie wydropiłem bo bym się teraz wkurzył. Jednak uważam, że takie zagranie nie jest porządku bo te wszystkie pierwotne szpice będą się nadawały na śmietnik.
Dużo więcej klamotów pójdzie na śmietnik. Wystarczy poczytać changelog :)
czy mi się wydaje czy w mantykorze powinny być obrażenia od odłamkowej podniesione o 300% max , a jak wlazłem na ptr tego nie było. Jeśli się mylę niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu:)
czyli w jednej rece browar w drugiej fajka,a gral bedzie pies z kotem,ja tylko z dziadem w tristram pogadam i zamkne szczeline
17.08.2017 09:19Wpis zamieszczony przez: ErniK
Czy będę musiał ją jeszcze raz wydropić skoro dodają 60-80% dps-a w affiksie? Skoro primal to chyba powinna mieć maksymalny affiks na starcie po zmianie...

Tyle matsów ile wydałem na nią to się w głowie nie mieści, a teraz to ma iść do kosza?

Problem jest jeszcze jeden.
Skoro ulegną zmianie przedmioty ,to po co grac teraz?
Jeśli ktoś gra solo ,to ma o wiele mniejszą szanse na dany przedmiot ,co się przekłada na spore problemy z znalezieniem odpowiedniego przedmiotu (a właściwie odpowiedniego dps w nim) dla danej postaci.

Czyli rozkładając problem na wszystkie minusy jakie powoduje ,i plusy;

+ Gracze muszą znowu szukać przedmiotów ,co "zwiększa" żywotność gry.
-Obecna gra ,dokładnie przed wprowadzeniem zmian w życie ,jest bezcelowa ,dla ludzi szukających przedmiotów które ulegną zmianie.
-Jeśli ktoś znajdzie już wymarzony przedmiot (po tej aktualizacji),to nie wiadomo czy kolejna aktualizacja go nie zepsuje.
-Przy obecnym systemie dropu ,szansa na zdobycie zaktualizowanego przedmiotu ,jest bardzo niska -co zniechęca do gry.

Miała być zasada : grasz to masz ,a małym druczkiem dopisali że mogą "zepsuć" przedmioty na postaci-co niepotrzebnie zniechęca do gry.

Czyli zamiast założyć jakieś cele (typu xxx% na obszar ,lub 1 cel),to zmiany w grze kręcą się w jakimś małym % przedmiotów ,z całej puli .Balans tych kilku % się przekłada na marnowanie czasu ,bo i tak potem się okaże że zmiany były niewystarczające ,bo nie spełniły wymagań... Czyli masło maślane ,zamiast tworzyć nowe możliwości gry ,mamy u takiego szamana 1 build na 1 set : misio, żniwiarka,nietoperze ,i do biegania...
Wystarczy sprawdzić jaki mały % przedmiotów dla szamana jest nie ruszony od czasu wprowadzenia ich do gry -kilka lat bez aktualizacji ,a niektóre z nich są tylko transmogiem dla postaci.

Jeśli ktoś nie szanuje swojego czasu ,to ok.
Czyli te kilka tysięcy godzin ,można wyrzucić do kosza ,tylko dlatego że obrażenia w przedmiocie się zmieniły?

Szanujmy siebie ,i Innych...

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum