Szaman ,czyli destabilizacja gry cd...

Publiczny Serwer Testowy
Witam.

Tak znowu będę " płakał " .
Powodem mojego "płaczu" brak różnorodności u szamana ,moim zdaniem monk powinien być przykładem dobrze zalansowanych setów .

Nowe "usprawnienia" , wprowadzą jeszcze większy bałagan , i zwiększą dystans między tymi właściwymi przedmiotami ,i całą resztą .
Jak zawsze będę wymieniał rzeczy które powinny być oczywiste ,a jednak o których z nieznanych mi powodów zapomniano.

Moim zdaniem nastąpi kolejna fala bardzo złych zmian ,które wprowadzą wyrównanie "mety" ,kosztem już i tak ubogiej różnorodności buildów.
Wiem że moce przerobowe są bardzo ograniczone ,ale już wcześniej pisałem o tym ,że tak będzie - mnożenie się problemów , przez wprowadzanie zbyt mocnych przedmiotów .

Wartości procentowe w setach powinny się zmienić (wszystkie dla szamana ), a nie pojedyncze przedmioty (poza kilkoma wyjątkami).

Jeśli dobrze pamiętam ,to pisałem o tym ,przy okazji wprowadzenia pierścienia małego człowieka do gry.
Jeśli ktoś nie pamięta ,równocześnie zwiększono kilkakrotnie obrażenia dla tej umiejętności ,i dodatkowo wprowadzono pierścień który zwiększał znowu kilkakrotnie tę umiejętność .
Jeśli wprowadzanie tego pierścienia miało za zadnie dać więcej możliwości w budowaniu postaci ,to efekt jest dokładnie odwrotny ...
Szaman oprócz monstrum ,ma jeszcze:
-armie fetyszy
-psy zombie

Po zmianach wprowadzonych wtedy do gry ,obrażenia z innych umiejętności przywołujących, są znikome .
Zamiast je zbufować ,po przez zwiększanie obrażeń zadawanych przez sety ,to dalej jest ulepszany przedmiot który już dawno powinien być znefiony .

Następna sprawa ,to kolejny kwiatek typu " lubię tą umiejętność ,a resztę mam w nosie ".
Nietoperze ,a reszta umiejętności opartych na zużyciu many ...
Kwasowa chmura ,i szarżujący zombie mają tylko i aż ,1 przedmiot mniej ,a to oczywiście sprawia że te um są pomijane.
Ja jako ktoś kto woli mieć wybór ,bym zbufował bronie do tych um( a jeszcze lepiej ,dodał po przedmiocie zwiększającym obrażenia tych um) , a przedmioty od nietoperzy zostawił tak jak są teraz .

Oczywiście bym mógł dalej wymieniać ,ale osobiście wole sobie pograć ,niż siedzieć na forum - z oczywistych względów .
Najlepiej to wyślij swoje pomysły dla studia Blizzard Entertainment, może zastanowią się nad tym i przyjmą twą propozycję. Fajny pomysł i popieram, ale jeśli nie zostanie to wprowadzone do gry, to nie ma sensu dalej o tym pisać.
Napisałem moje pomysły na zmiany na en.
Zobaczymy czy będzie tak ciekawie jak u nekromanty ,czy tylko żniwiarkę naprawią ...

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20758706045?page=2#post-25

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum