Jaki build obecnie najlepszy na solo gr?

Krzyżowiec
Hej, mam pytanie. Wiem że najlepszy build teraz to ten na skazanie, ale czy build pod ciernie jest grywalny? Jeśli tak to o ile jest słabszy od skazania?
Witaj,

Oczywiście, że jest grywalny :-)
Dodatkowo stosunkowo prosty w obsłudze.
W linku masz porady ogólne jak "kanonicznie" zbudować Cierniaka.

https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17289171344

Jeśli chciałbyś wejść w jakieś szczegółowe kwestie, śmiało pytaj a myślę, że będę mógł pomóc, bo trochę paragonów tym buildem nabiłem.
Co do "rankingu" obu buildów.

Po patchu 2.6.0 buildy Crusa zostały zbalansowane i nie masz już takich kosmicznych różnic, jak po patchu 2.4 kiedy Cierniak maksymalnie robił 80-85 GR, natomiast LoN Bombardier kosił i 120 :-)
Jeśli przeczytałeś uważnie wątek, to pamiętasz, że kolega Cyrulik przy około 1000 paragonów zrobił bez padu i problemu 98GR.
Ja swoją Panią Boom, ze sprzętem do poprawy i nienachalnym paragonem, że ujme to eufemistycznie :D:D:D, zrobiłem 78GR w sześć minut i z rozsądnym dla HC marginesem bezpieczeństwa. Butla życia raz, czy dwa spadła poniżej 50% :D.
W tym momencie, w rankingu er Crus HC na pierwszym miejscu (build na Skazanie), ma zrobione 110GR (SC nie sprawdzałem, bo mnie nie interesuje :D), ale paragony kolesia kręcą się grubo ponad 3000. W rankingu sezonowym HC na teraz jest GR107; też Skazany, a paragony zawodnika to trochę ponad 1000.
Jeśliby zatem przeprowadzić prostą symulację, to różnica wyniesie maksymalnie tylko kilka na korzyść Skazanego.

Jednakowoż to tylko symulacja i może się mieć nijak do rzeczywistości. :-)
Osobiście jestem przekonany, że - jeśli nie masz ciśnienia na rekordy za wszelką cenę- to tak naprawdę liczy się nie tylko końcowy wynik danej postaci, ale równieź fun jaki będziesz mieć budując postać w drodze do wyznaczonego celu. :-)
A zapewniam Cię, że grając Cierniowym - jeśli lubisz klasyczne meele, taki fun masz zapewniony, bo po prostu - non stop - walczysz w tłoku :-)
A to tylko jedna z wielu zalet. :-)

Pozdrawiam,
Witaj,

A zapewniam Cię, że grając Cierniowym - jeśli lubisz klasyczne meele, taki fun masz zapewniony, bo po prostu - non stop - walczysz w tłoku :-)

Pozdrawiam,

Dodam, że "Cierniakiem" farmić można jedną ręką-grając tylko myszką. W drugiej kufelek;)
Dla mnie Akhan jest zbyt czuły i wymagający. Może czegoś nie ogarniam.
01.03.2018 20:20Wpis zamieszczony przez: Cyrulik
Witaj,

Pozdrawiam,

Dodam, że "Cierniakiem" farmić można jedną ręką-grając tylko myszką. W drugiej kufelek;)
Dla mnie Akhan jest zbyt czuły i wymagający. Może czegoś nie ogarniam.

Dobrze gada, polejcie mu wódki.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum