Pożegnanie

Dyskusja ogólna
Cześć,

Nadszedł czas na moje oficjalne pożegnanie ze społecznością Diablo.
Dziękuję Wam za Waszą niegasnącą pasję do Diablo oraz przywilej reprezentowania Waszego głosu oraz głosu Waszych społeczności w Blizzardzie przez ponad 5 lat.

Od ponad dwóch lat zajmowałem się oprócz Diablo również Overwatch, a teraz całkowicie przechodzę do pracy nad tą grą. Opieka nad polską społecznością Diablo przechodzi w ręce Savirruxa, którego część z Was zna z forów StarCrafta II i Heroes of the Storm.

Savirrux to profesjonalny i niesamowicie pogodny człowiek, który gra w Diablo nie od dzisiaj. Jestem pewien, że doskonale się dogadacie i że zajmie się Waszymi potrzebami i pomysłami. Oczywiście będę go zakulisowo wspierał, ale to on przejmuje ster (StarCraft II i Heroes of the Storm pozostają również pod jego kontrolą).

Savirrux zajmie się zamieszczaniem wpisów na forum oraz kanałach społecznościowych, kontaktem z Wami oraz wspomaganiem Waszej działalności.

Zachęcam Was do kontaktu z Savirruxem:
  • na bezpośredni adres e-mail savirrux@blizzard.com
  • na skrzynkę CMTeamEU-Diablo@blizzard.com

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
Jest mi bardzo miło, że teraz będę miał również możliwości współpracy z polską społecznością Diablo. Jestem przekonany, że czeka na nas masa przygód w przyszłości.

Diablo nie jest mi obce i nawet miałem przyjemność wziąć udział w paru polskich zlotach Diablo organizowanych przez Ajantisa w czasie IEMu w Katowicach. Nawet jeżeli w Diablo gram na hardkorze, to w rzeczywistości żadnym hardkorem Diablo z dwoma tysiącami paragonów nie jestem. Z tego względu proszę o wyrozumiałość, jeżeli od czasu do czasu zadam komuś laickie pytanie lub poproszę o dokładniejsze wytłumaczenie ewentualnych problemów lub opinii zamieszczanych na forum.

Jeżeli czegoś potrzebujecie, to wiecie gdzie mnie znaleźć :)

Do zobaczenia w Sanktuarium!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum