Sezon 12-jaka postać?

Dyskusja ogólna
Hej, jaką klasę polecacie (najlepiej build) dla osoby, która chciałaby zdobyć możliwie jak najłatwiej 2 zakładki do kufra. Na nie sezonie gram barbarzyńcą i bardzo mi się podoba ta klasa, ale z tego co się orientowałem nie jest jakaś extra na sezonach. Doradzicie? Nie mam nekromanty.
Krzyżowiec pod ciernie
Barb pod Hote , WW i Reakora będzie dobrze sobie radził na sezonie 1 2 . Jak ci się podoba ten styl gry to śmiało możesz zaczynać przygodę barbem :) set IK na początek to też bardzo dobra opcja :D pozdrawiam
To sezon w którym nie możesz "nie trafić" z postacią :) Każda postać ma teraz buildy 100+ i na szybkie speedy U13. Tak więc bierz pod uwagę raczej to kim chciałbyś grać niż to która postać jest lepsza.

Można powiedzieć, że w końcu możemy grać tym kim chcemy xD
Nie do końca kim chcemy. Bo w party nadal niewiele buildów się liczy.
02.11.2017 11:39Wpis zamieszczony przez: Logan
To sezon w którym nie możesz "nie trafić" z postacią :) Każda postać ma teraz buildy 100+ i na szybkie speedy U13. Tak więc bierz pod uwagę raczej to kim chciałbyś grać niż to która postać jest lepsza.

Można powiedzieć, że w końcu możemy grać tym kim chcemy xD

dokładnie
03.11.2017 09:17Wpis zamieszczony przez: Kveldulv

Diablo to gra solo są co prawda jakieś elementy party ale to tylko "popłuczyny"
masz gry gdzie bez obecności w Gildii niewiele ugrasz - tam szukaj teamu

- tak jak napisałem D to solówka.

pozdrawiam
Nie zgodzę się że D3 to gra solo, a tym bardziej rankingi solo. Temat był mielony wiele razy. Bo co to za ranking solo, jak najpierw koksuje się postacie i exp w party a potem dopiero idzie bić rekord.
Jakby zrobili taki tryb jak w innej wspominanej często grze SoloSelfFound i taką postacią nie nabijesz już klenjnotów i expa w party to wtedy to był by ranking. Teraz to jest ściema nie ranking.

Żeby nie było, że offtop pewnie zagram szamanem jak zwykle od jakiegoś czasu.
tylko że będzie wymyślanie koła od nowa bo będą nowe buildy w party jak nowe nie widziane postacie jak krzyżowiec hammer albo party bez supporta.
03.11.2017 09:17Wpis zamieszczony przez: Kveldulv

Całkowicie się tutaj nie zgodzę. Obecne bufy zmieniły właściwie każdy build i każdy jest dobry na (minimum) speedy 90. I to zarówno solo jak i w party. Każda postać ma też przynajmniej jeden build na speedy 95. Testowałem tylko część ale przypuszczam, że jakby dobrze zgrać wszystko to i speedy 100 się da zrobić. I nie... nie mówię tutaj o Rathmie.

Tak więc w party masz miejsce dla każdej postaci :) O ile przy wyższych GR musisz mieć te 2 supporty to DPS może być jakikolwiek. Nie jesteśmy już uzależnieni od speedów na Rathmie. Można w końcu grać swoją postacią :P
Oczywiście, w party niby można grać każdą klasą, ale jak zwykle wszystko rozbija się o wydajność. Jeśli chcemy osiągnąć maksymalną, to speedy dalej na Rathmie, tylko teraz nie gra się 100 tylko 106 - 108, a w party po raz kolejny WD na batsy, Necro jako bosskiller/single target (tu jest większe zróżnicowanie, bo można używać min. trzech setów), monk i barb - ta konfiguracja ugra w tym sezonie 136+. Tak to wygląda na obecną chwilę, może coś nowego się urodzi, zobaczymy.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum