Klan Diabelski PL Zapraszamy

Klany, społeczności i znajomi
Witam

Serdecznie zapraszam do klanu Diabelski PL

Klan powstał 03.12.2017. Z inicjatywy naszego przywódcy Hades'a.

Pierwszego dnia zrobiliśmy gr 101 na sezonie 12.

Nie ma u nas parcia na rekordy, jest za to miła atmosfera, przyjaźnie nastawieni klanowicze i wspólne granie.

Dla naszych klanowiczy oferujemy ts'a. Jest on niezbędny do komunikacji na głębokich szczelinach a także do wspólnego spędzania czasu na miłych pogawędkach.

Od naszych klanowiczy wymagamy:

• aktywności w grze
  • wiek od 22 lat wzwyż

• kultury osobistej
  • lojalności
  • poczucia humoru
  • Nie wymagamy określonej liczby paragonów.

Jesteśmy otwarci na nowe świeże osoby. Z każdym podzielimy się naszą wiedzą o tworzeniu postaci a także o mechanizmach Diablo 3.

Jesteśmy klanem grającym sezony w Diablo 3 ale również działamy niesezonowo.

Nowym osobom oferujemy taxi do 70 lvl'u także pomoc w zapoznaniu się ze światem Sanktuarium.

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do klanu, zostaw wiadomość tu na forum lub napisz bezpośrednio w grze do:

Przywódca: Hades#24718
    Oficer: DarkLuki#2758

Do zobaczenia w uniwersum Sanktuarium i Diablo
    Witam serdecznie jestem zainteresowany jak najbardziej dołączeniem do klanu mam ponad 22 lata i lubie diablo ale chcialbym sie bardziej zagłębić w wiedze o postaciach i tworzeniu postaci aby pograć na nieco wyzszych gierach :)
    Jasne wysłałem Ci zaproszenie do klanu Demonster :)
    Hej ja też chętnie dołączę jeśli można :)
    witam jestem nowym graczem ale chętnie dołączę do was jesli można
    Heyka, Prośba o dołaczenie do klanu :)

LEWY#1919
    Mam w miarę ogarniętą postać nie sezonową poziom 660
    chętnię dołączę
    Cześć. Jestem zainteresowany dołączeniem do klanu. Mam 28 lat a grze poświęcam około 6 godzin dziennie. Gram Nekro na secie Plagi.

xeentic#2775

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum