Jedny build crusa pod party znerfiony

Krzyżowiec
CYTUJE:
"6 godz. temu

Witajcie,

Dowiedzieliśmy się, że legendarna moc Tarczy Furii w niezamierzony sposób wpływa na Furię Niebios innych krzyżowców, a nie tylko na waszą własną. Postanowiliśmy natychmiast wyłączyć tę moc we wszystkich regionach do czasu przygotowania poprawki, która upora się z tym błędem.

Poprawkę zamierzamy udostępnić tak szybko, jak to możliwe po okresie jej testów, jednak jesteśmy przekonani, że ze względu na świeże rozpoczęcie sezonu nie będzie to miało znacznego wpływu na tablice wyników.

Po wprowadzeniu poprawki na nowo włączymy tę moc. Zaktualizujemy ten wątek, gdy tylko potwierdzimy, że zarówno poprawka, jak i sama moc działają poprawnie.

Dziękujemy za waszą cierpliwość i wyrozumiałość."

W tej chwili wprawdzie wyłączyli moc tarczy co jest kpiną, bo człowiek wchodzi pograć po pracy w party z ekipa inych crusów a tu lipa...zero DMG ....
Mam nadzieje ze poprawią to w tą stronę ze cruss nadal będzie grywalny w party chociażby party crusów...Kpina!!!
Przed Tym wyłączeniem cruss był zaraz za necro jesli chodzi o party 2os , w 3os troche niżej. Licze że blizzard nie zniszczy tej opcji gry w tym sezonie i naprawi tą tarcze jak należy.
Nie ma opcji, mają to w doopie. A jak "naprawią" to tak, że krus jak stał w tyle, tak stać będzie :(
Coś mnie tknęło żeby jednak krusa na start sezonu nie robić i wyszło szydło z wora.
Zresztą od samego początku klasa, która miała szanse być na prawdę wszechstronną, stała w tyle do takich lebieg jak dh, czy monk ( w sensie postury i dostępnych armorów).
Przykre.
Stackowanie sie furii crusów było ok, wystarczyło w opisie tarczy zmienić napis "twojej furii" na "każdej furii". Nie wiem co ma na celu wyłączenie tej tarczy. Aktualnie gra w party crusem w 2,3,4,osoby przestała praktycznie istnieć. Dodam, że błąd , który nagle wyłapali istnieje juz o 5 sezonu tylko cyferki były mniejsze. Tak czy inaczej crus był zaraz po necro w 2 os i na około 3 pozycji w party 3 os, wiec gadanie o balansie klas przed sezonem miało sens...do czasu az wyłaczyli tarcze. Opcje są dwie: 1.Wyłaczają stacki furii od skila innych crusów, ale nieco buffuja tarcze aby crus mógł wskoczyc jako boskiller na party z wd i suppami. 2.Zostawiaja stackowanie furii tak jak było poprawiajac opis, co daje dla krzyzowców zabawe w party 2,3 os. Dziwie sie , że jeszcze tego nie naprawili bo jak ktos zainwestował w crusa pod party to jest juz od kilku dni uziemiony i skazany na solo lub T13.
https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17617121593#post-2

Czyli krzyżowiec w party 2os i 3os przestaje istnieć, witaj hegemonio necro...ot taki balans

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum