Badziewie

Krzyżowiec
Masakra z wysokimi gr krzyzowcem na blogoslawiona tarcze ,90% elit ma mur i ciekawe jak ja mam ubic jak co chwila mur a czas leci ,zrobisz calkiem pod dps to po kilka elit na raz i padasz ,zrobisz wiecej defa to mur na murze i latasz szukasz elit wtf .....
Do 85GR ten setup spokojnie daje radę -> https://www.d3planner.com/913069844

Ale...znowu się powtórzę, jak stara baba - jak krzyżak to Akhhan ze Skazaniem. Zrobiona GR98 i jest jeszcze sporo miejsca na rozwój, czyli GR100 spokojnie w zasięgu, przy, co tu dużo gadać, stosunkowo niskim paragonie -> https://www.d3planner.com/473814859

Apropos Twojego bildu, Błogosławiona Tarcza (BT) z Akhhanem ma tylko wtedy sens, kiedy Wybraniec Akarata "pracuje" cały czas. Inaczej BT nie nadaje się nawet do bicie mobków (w tej konfiguracji z Akkhanem). Popraw redukcję odnowień.

Pozdrawiam
Grzegorz
Grzegorz jezeli chodzi o odnawianie jest ok ,mam caly czas wybranca ,zadziwajacy natomiast jest drop ,albo ja mam pecha w tym zesonie albo nie wiem
30.11.2017 12:34Wpis zamieszczony przez: Gwido67
Do 85GR ten setup spokojnie daje radę -> https://www.d3planner.com/913069844

Ale...znowu się powtórzę, jak stara baba - jak krzyżak to Akhhan ze Skazaniem. Zrobiona GR98 i jest jeszcze sporo miejsca na rozwój, czyli GR100 spokojnie w zasięgu, przy, co tu dużo gadać, stosunkowo niskim paragonie -> https://www.d3planner.com/473814859

Apropos Twojego bildu, Błogosławiona Tarcza (BT) z Akhhanem ma tylko wtedy sens, kiedy Wybraniec Akarata "pracuje" cały czas. Inaczej BT nie nadaje się nawet do bicie mobków (w tej konfiguracji z Akkhanem). Popraw redukcję odnowień.

Pozdrawiam
Grzegorz

97 GR to z niższym paragonem Zaklinaczem dzzisiaj machnąłem. Tym AKhanem pewnie trzeba się zdrowo naklikać i często padać, co ?
...
97 GR to z niższym paragonem Zaklinaczem dzzisiaj machnąłem. Tym AKhanem pewnie trzeba się zdrowo naklikać i często padać, co ?

Przed chwilą "padła" GR99, szczęśliw :) A co do klikania...no, trochę paluchy bolą a pełen podziw dla myszki :) :) :) Nie padłem ani raz, a wziąłem na bogato, wzmocnioną wersję, żeby było jak najwięcej szans (5) podniesienia poziomu legend. Z Jednością, Alteracją i Kirysem Jastrzębia, nie jest tak łatwo paść ;)

Zaklinacz mi jakoś tak...ideowo nie leży ;)

Pozdrawiam
Grzegorz

PS.
30.11.2017 12:48Wpis zamieszczony przez: Idont
Grzegorz jezeli chodzi o odnawianie jest ok ,mam caly czas wybranca ,zadziwajacy natomiast jest drop ,albo ja mam pecha w tym zesonie albo nie wiem

Fakt, umknął mi jakoś Ferwor. Redukcje czasu masz bardzo w porządku. Jak za często padasz, to może spróbuj Kanon Sprawiedliwości z runą Resztki Sił. Co do elit i ich szukania. Ja nie jestem wybredny, mobki też bardzo lubię, jeden warunek, niech ich będzie dużo, bardzo dużo - towarzysz ma Okulusa, to się zaraz pole chwały robi, wchodzę w środek i leję ;) Sama elita bez mobów to...odpuszczam, musi być dużo towaru żeby się i Skazanie rozpędziło i Zamaszysty w przypadku Rolanda. Także, raz jeszcze ja mobkami nie gardzę, niech ich tylko baaaardzo dużo będzie ;)
Ja mam "ciut" niższy paragon, gorsze coldesany i klejnoty na niższym poziomie. Gram prawie , że jedną ręką więc myślę, że zaklinacz lepsiejszy jest. Przynajmniej dla mnie-dziadka ;)
Próbowałem skazania ale nie mam dobrych itemkow pod a odechciewa mi sie przukawania ,skutecznie mnie zniechecilo robienie buildu pod tarcze i nie wiem ile krecenia przedmiotow i tak slabo ,predzej inne buildy ladne wykrece niz to potrzebuje
a jak sobie pomysle ze tydzien gry po 4,5 godzin zbierania surowcow na tarcze i karwasze a i tak nic nie wypadlo to naprawde jak mam jeszcze inne krecic to dziekuje a karwasze to w szczegolnosci od 3 dni nawet starozytne nie padly na bron kolo 200 prob poszlo z tego kilka tylko starozytnych bylo ,jak cofne sie pamiecia jak gralem czarodziejem czy dh to ten krzyzowiec dropem czy przekrecaniem jest padaka totalna ,leci wszystko tylko nie to co potrzeba
Poczkaj, jeszcze słoneczko zaświeci i się sypną te właściwe Pirmale ;)

Pozdrawiam
Grzegorz
Hmm- odnośnie dropu/zbierania setów na krzyżaku to mam ten sam problem... Na KAŻDEJ innej postaci jest OK, ubieranie ich nawet na sezonie to kwestia kilku dni i mam naprawdę sensowne zestawy. Ale krzyżak to jakaś masakra totalna- w ciągu prawie 2 tygodni gry poddałem się trochę, bo udało mi się ledwo uzbierać w wielkich bólach set Akkhana w którym tylko 1 element mam starożytny- w dodatku taki złom, że zwykły noszę :-/ Gdyby nie stare, kiedyś dropnięte na innych postaciach przedmioty typu rozsądny piec itp. to nie byłoby czym grać. Przedmioty setowe prawie w ogóle mi nie lecą ani na normalnych ani na GR-ach , a jak już jakimś cudem coś wypada to... blackthorny :-[

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum