Ciekawostka z pasem Łaska Haulla.

Krzyżowiec
Bawię się krzyżowcem w hardkorze. Zdobyłem tytułowy pas i okazuje się, że wszystkie wzmocnienia z buildu na młoty działają tak, jakbym Błogosławiony Młot odpalał z paska (a rzeczonego na pasku nie mam;) Cisnę tylko lpm, walę Sprawiedliwością, a młoty latają jak szalone i skracają cooldown Opadającego Miecza. Pytanie do ekspertów- czy te "darmowe i automatyczne" młoty będą traktowane przez pierścień Zodiaku jako wykorzystujące zasoby ? Bo do takiej umiejętności zaliczane są Błogosławione Młoty.

P.S
Jakiego żywiołu są te Błogosławione Młoty? Takie jak podstawowe, czyli święte?
03.12.2017 20:19Wpis zamieszczony przez: Cyrulik
Bawię się krzyżowcem w hardkorze. Zdobyłem tytułowy pas i okazuje się, że wszystkie wzmocnienia z buildu na młoty działają tak, jakbym Błogosławiony Młot odpalał z paska (a rzeczonego na pasku nie mam;) Cisnę tylko lpm, walę Sprawiedliwością, a młoty latają jak szalone i skracają cooldown Opadającego Miecza. Pytanie do ekspertów- czy te "darmowe i automatyczne" młoty będą traktowane przez pierścień Zodiaku jako wykorzystujące zasoby ? Bo do takiej umiejętności zaliczane są Błogosławione Młoty.

P.S
Jakiego żywiołu są te Błogosławione Młoty? Takie jak podstawowe, czyli święte?

Nikt się nie orientuje jakiego żywiołu są te Błogosławione Młoty? Takie jak podstawowe, czyli święte?
Witaj,

Ekspertem nie jestem, dlatego śledzę fora...:D

O ile mnie pamięć nie myli około roku temu wypłynał podobny temat: czy bonusy z paska i ringu nakładają się na siebie.
Wyszło, że tak, przy czym:
jeden przemnaża,
natomiast drugi dodaje
Nie pamiętam w tej chwili fachowych nazw na określenie działania każdego z bonusów, ale jako doświadczony gracz pewnikiem wiesz o co chodzi.

Tak. Młoty z paska są nłotami świętymi.
Pozdrawiam,
Już wybadałem. Musi być skill na pasku (np. pod 4) i wtedy młoty są tego żywiołu co ustawimy. Bez tego wali "bezżywiołowymi" ;)
:-)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum