Droga dla krzyżowca

Krzyżowiec
siema gram w 3 od kilku h i potrzebuje kilku złotych rad jak grać i w co isc w paladynku kiedys siedzialem na d2 i troche ogarniam podstawy ale 3 to new dla mnie i szkoda tracic czas na experymenty
Witaj,

Z uwagi na podejście casualistyczne nie podam Ci szczegółowych rozwiązań, ale kilka porad ogólnych

1) Buildy Crusa tworzysz w oparciu o sety i pewne warjacje z nimi związane, które są dla niego dedykowane. Sety to Akkhan, Roland, Poszukiwaczka Swiatłości i Zaklinacz - Crus na Ciernie. Poradniki jak zbudować Crusa - nazwijmy to kanonicznie - w oparcie o każdy set znajdziesz na tym forum, ale też na witrynach typu Diablofans - jeżeli posługujesz się językiem Sheakespeara i Sex Pistols :D Jednakże musisz wziąść pod uwagę, że zazwyczaj są one pisane prze ludzi mający gigantyczne paragony i to raczej kierunek, niz gotowiec.
2) Jak wspomniałem wyżej im więcej paragonów tym Twój Crus silniejszy. Jak krowie na rowie: kiedy osiągniesz poziom 70 dopiero zaczynasz się rozwijać, albowiem odblokowujesz poziomy mistrzowskie, gdzie z każdym poziomem budujesz atrybuty ataku, obrony, umiejętności podstawowych i dodatkowych. W zależności od tego jaki styl preferujesz punkty ładujesz w konkretne właściwości.
Dla przykładu: Crus na Ciernie w ogóle nie bierze pod uwagę punktów z szansy za trafienia krytyczne, natomiast podstawowym czynnikiem będzie prędkość ataku. Itd... Chodzi tutaj o KOLEJNOŚĆ budowania statystyk w zalezności od setu/stylu jaki preferujesz. Kłaniają sie poradniki. Jakkolwiek kiedy osiągniesz 800 poziom mistrzowski i uzupełnisz wszystko pozostaje siła i czasami zdrowie. :D
3) Ponieważ budujesz pod sety szukasz konkretnych pancerzy i broni a dodatkowo odpowiednich statystyk jakie one posiadają, które to możesz wyrolować u Wieszczki.
4) Zbudowanie op Crusa trwa bardzoooo długoooo. Ja takiego jeszcze - z uwagi na casualizm - nie zbudowałem :D:D:D
5) W związku z tym prześledź wątki oznaczne literką C jak Crus pooglądaj saty dowiadczonytch graczy i takoż ich zapytaj.
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem.
dzieki ziom troche mnie przygasiles i wiedze ze duzzooo expienia przedemna tu sa jakies wogole max lvl postaci albo cos jak np 99 w 2
Kolegaa wczesniej jasno napisal wbijasz 70 lvl- jest to max, potem bijesz pragony hmm jak to wytlumaczyc nowe lvl twojej postaci, takie niebieskie ktore one sie licza
Andrew34

Nie ma maxa
Phcasz w Nieskończoność :D
Póki Co :P
O ile nie znerfią :K

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum