Bug czy celowe działanie Blizzarda?

Krzyżowiec
Witam Pany. Gram od dawna i gram tylko CRUSEM. Po pathu bez bezmyślnego kopiowania z top stworzyłem build na skazaniu z setem akhana tyle że różni się ten build tym że używam setu podróżnika.

Problem polega na tym że używając skazania zawsze gdy miałem trafienie z nigo to otrzymywałem HP (życie) za trafienie bo np. w broni mam 35,000 hp na hit. A teraz jakimś cudem skazanie nawet trafiające wielokrotną ilość celów nie daje nic... tylko uderzając podstawowym ciosem czyli kara/cięcie etc dają życie za trafienie.

Ktoś ma taki sam problem? Bo granie solo teraz jest do d... skoro nie mogę przeżyć... Teraz nawet GR 109 solo nie mogę zrobić... Jakieś pomysły? (broń miałem w EQ dobrą wiec nie pomyliłem się)
W pierścieniu Skupienie z całą pewności LpH działa. I mimo, że wartości jest relatywnie niska (+10285) to przejście testowych GR z pierścieniami z tą statystyką i bez niej było odczuwalnie (i obiektywnie obstawiam że też) różne. Jedna sprawa, która ewentualnie jest wciąż nie pewna to, to, czy LpH jest wyzwalane przez Skazanie, czy też może przez Cięcie. Ja nie wiem, bo praktycznie bije na przemian tymi dwoma atakami (Cięcie staram się po prostu utrzymać na maksymalnym, 10 krotnym poziomie).

Pozdrawiam
Grzegorz

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum