Plaga Bootów na sezonie 12

Dyskusja ogólna
Pytanie mam moze ktos z pracowników firmy blizzard mi powie dlaczego blizzard pozwala w tym sezonie na tak wielką plage ludzi którzy lecą na botach i maja niektórzy nawet po 4000 paragonów uwazam ze w stosunku do graczy którzy spędzaja duzo godzin na grze i poswiecaja swój czas po to by cos osiagnac , jest to bardzo nie uczciwe , prosze o odpowiedz czy Blizzard cos z tym zrobi??
Pewnie nie, temat ciągnie sie juz od dłuższego czasu nie tylko na naszym forum ale i za granicznych. Mi to nie przeszkadza bo gram po 1-2h dziennie dla rozluźnienia ale dla kogoś kto chce byc w rankingu to irytujące. Trudno mi powiedziec czy takie cos łatwo wykryć i zlikwidować czy tez nie bo nie znam sie na tego typu rzeczach.
Pytanie mam moze ktos z pracowników firmy blizzard mi powie dlaczego blizzard pozwala w tym sezonie na tak wielką plage ludzi?

Witam,
z tej strony Blizzardz.
Na pytanie "dlaczego blizzard pozwala w tym sezonie na tak wielką plage ludzi" - odpowiadamy - na robimy tak na osobiste polecenie premiera.
Dziękuję za uwagę.
Witam.
Plaga botów w diablo3 już od kilku sezonów niszczy grę. Jest to choroba która zabija grę. Znam przynajmniej dwie osoby a gram bardzo mało które puszczają boty. Te osoby maja w profilu tyle godzin gry że fizycznie człowiek nie jest w stanie tyle grać. Dodatkowo mają konta na których puszczają boty na zadania i odbierają sobie skrzynki na głównym kącie. Zastanawia mnie fakt dlaczego Blizzard pozwala na niszczenie swojego wizerunku. Powiedzmy że chcę być w rankingu na wysokim miejscu i co mam zrobić żeby tam zaistnieć mianowicie wpisuje w przeglądarce "diablo3 bot" rejestruje się płacę 5$.
Legenda bota na 24h.
1. Wstaje rano sprawdzam co mój przyjaciel zebrał o widzę broń starożytną echh to nawet nie patrzę bo nie pradawna i tak przez 10min sobie oglądam co wypadło.
2. Jestem głodny wiec puszczam bota jak będę robił śniadanie żeby nie być stratny przecież zainwestowałem 5$ niech pracują na siebie.
3. Po godzinie pauza na bocie muszę przecież pograć wysokie szczeliny bo tego bot w 4 osoby jeszcze nie potrafi. Tak sobie myślę kurde muszę iść do pracy może bota tam puszcze o cholera nie mogę bo muszę jednak osobiście być w pracy.
4. Wychodząc do pracy play bota no przecież musi w końcu wypaść broń pradawna.
5. Po pracy wracam sobie sprawdzam co wypadło - hurra wypadła idealna broń no to teraz niech gra dalej sobie ten mój bocik ja zjem obiad odpocznę sobie.
6. Pojedzony i wypoczęty siadam żeby przywitać się z kolegami z klanu. Sprawdzam jest 18 osób ochoczo wypisuje na czacie klanowym "witam kto jest" i tylko 2 odpowiedzi. Super zagram sobie z tymi osobami.
7. Patrze i nie wieżę ja mam 3424 paragonów i gram z osobami które maja 1843 i 1567 paragony myślę sobie lol jakie nooby nie wiedzą jak grać haaaa.
8. Gramy sobie głębokie szczeliny tak przez 1h nagle osoba pisze mi że brakuje mu kluczy na dalszą grę i pisze że idzie grać na klucze. Myślę sobie jaki noob przecież ja mam 3200 kluczy a on żadnego ehh już z nim nie zagram bo jest słaby.
9. Po ciężkiej grze na wysokich szczelinach zagram sobie na rekord i otwieram sobie szczeliny żeby mieć idealną mapę.
10. Zbliża się godzina 22 wiec pora już na mnie przecież muszę coś jeszcze obejrzeć wiec play Bot a ja sobie jakiś film serial obejrzę.
11. Dobranoc.
@UP - Tak dla potomnych, pisałeś z własnego doświadczenia ? :)
Potwierdzam ze smutkiem problem, dziś ja nie mogłem grać spokojnie zadań na publiku, ze 2 kretynów latało chaotycznie, jeden wracał do miasta tam i z powrotem a drugi latał i nawet nie odpisywał. Oczywiście boter miał na sezonie 1800 paragon. Wczoraj widziałem kuriozum, gracza z 2600pl, powinien blizzard prześwietlać takie konta, bo to fizycznie niemożliwe. Ja grając całkiem sporo mam 1100+, gdzie jeszcze dodatkowe 1500? paranoja.
najlepsze są wymówki blizzard ze jest to trudne do sprawdzenia gdzie każdy normalny noob wchodzi i patrzy na ilość godzin w sezonie i już wie kto bottuje .. ale widocznie w blizzardzie uważają że granie na jednym kocie gdzie w ramach licencji może grać jedna osoba ponad 20h dziennie przez pare set dni jest norma :) w końcu poco komu sen i jedzenie :P
03.01.2018 19:37Wpis zamieszczony przez: Tankrider3
. Ja grając całkiem sporo mam 1100+, gdzie jeszcze dodatkowe 1500? paranoja.

Nie dziw się jak nie masz postaci do progressu/speed runów ^

Bot nie nabije ci paragonów na gr 100+, służyć niestety ma po to by wyfarmić klucze. matsy etc
04.01.2018 13:43Wpis zamieszczony przez: Rossoneri
03.01.2018 19:37Wpis zamieszczony przez: Tankrider3
. Ja grając całkiem sporo mam 1100+, gdzie jeszcze dodatkowe 1500? paranoja.

Nie dziw się jak nie masz postaci do progressu/speed runów ^

Bot nie nabije ci paragonów na gr 100+, służyć niestety ma po to by wyfarmić klucze. matsy etc
Gram swoim barbem 100gr bez problemu z monkiem w party, rekord mam 105 w 4 osobowym party, jak wzmocnię postać to pęknie 95-6 spokojnie, po sezonie pewno 100... matsy farmie na sezonie dh lub barbem, to jakoś daję radę..
04.01.2018 13:32Wpis zamieszczony przez: Xanthe
najlepsze są wymówki blizzard ze jest to trudne do sprawdzenia gdzie każdy normalny noob wchodzi i patrzy na ilość godzin w sezonie i już wie kto bottuje .. ale widocznie w blizzardzie uważają że granie na jednym kocie gdzie w ramach licencji może grać jedna osoba ponad 20h dziennie przez pare set dni jest norma :) w końcu poco komu sen i jedzenie :P

Problem nie jest w tym, zeby znalezc profil kogos kto gra 20h na dobe, tylko znalezc takie dane, ktore gwarantuja blizzowi 110% pewnosci bez ryzyka np ze trafia na kogos kto nie botowal i ten ktos wpadnie na to, zeby dochodzic swoich praw przed sadem. Szczegolnie w USA gdzie sa cale grupy prawnikow zyjacych z wyciskania odszkodowan ;)
04.01.2018 14:30Wpis zamieszczony przez: Tankrider3
Gram swoim barbem 100gr bez problemu z monkiem w party, rekord mam 105 w 4 osobowym party, jak wzmocnię postać to pęknie 95-6 spokojnie, po sezonie pewno 100... matsy farmie na sezonie dh lub barbem, to jakoś daję radę..

Męczenie się z gr105 żeby wyrobić się w czasie (wnioskuję że tak to u Ciebie wygląda, skoro masz taki rekord) to nie jest efektywna farma paragonu na 100+! GR105 da się robić regularne 2-3-minutowe runy, tak właśnie teraz wygląda w tej grze gra pod exp. Mówiąc o postaciach do speedrunów kolega wyżej miał na myśli nekro rathmę lub jednego z supportów pod niego (barba lub znecro). Sam nie gram w tą grę od prawie miesiąca a już wtedy niektórzy uczciwie nolajfiący (bez używania bota) gracze mieli spokojnie te 2600 paragonów na sezonie wbite.

Oczywiście byli te 1000 paragonów za "topką", która powoli zbliżała się już do 4000 para :p

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum