Ciemność nad Tristram BUG

Pomoc techniczna
Witam
Mam 2 problemy.

Problem nr.1

Problem z "Nogą Wirta" ponieważ u kowala powinna być ona brązowa, a ja mam ją niebieską. Przez co nie jestem w stanie po jej zniszczeniu u kowala uzyskać Mapy Gwiazd.

http://pokazywarka.pl/zcyb9g/

Problem nr.2
Nie wiem dlaczego ale za każdym razem gdy zagram w głęboką szczelinę i później np. chcę pograć w robienie zleceń i zmieniam w zbrojowni np. z konfiguracji 5 na 1.
To zawsze mam zamieniony ring niż ten który powinien być
mam ten sam problem z noga wirta - nie da sie uzyskac mapy gwiazd
ja mam to samo z noga wirta - zamiast mapy gwiazd uzyskuje się magiczny pyl efektem tego nie mozna sobie zdobyc królewskiego cielaczka xd
Naprawione. Z niebieskiego schematu u kowala robi się legendarna noga wirta. Niszczymy ją u kowala i dostajemy mapę gwiazd. Krowy za chatką Adrii w Eventowym Tristam sekwencja 2-1-3. I jesteśmy.
Witam MANIACRULEZ!

Dziękuję za wiadomość.

Wyświetlanie Nogi Wirta jako niebieski schemat to tylko błąd wizualny, który nie powinien mieć wpływu na pojawienie się Mapy.

Jeśli chodzi o pierścień, to problem z jego podmianą może mieć miejsce w sytuacji, gdy ten sam pierścień znajduje się w innej konfiguracji i innym slocie przedmiotu. Błąd jest już badany.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Co jest naprawione ?No niszcze te noge Wirta i po za magicznym pyłem nic mi nie daje .EQ jest puste nie mam mapy wtf ?
05.01.2018 10:27Wpis zamieszczony przez: HeadDNB
Naprawione. Z niebieskiego schematu u kowala robi się legendarna noga wirta. Niszczymy ją u kowala i dostajemy mapę gwiazd. Krowy za chatką Adrii w Eventowym Tristam sekwencja 2-1-3. I jesteśmy.
a co zrobiłeś że jest naprawione ?
09.01.2018 17:01Wpis zamieszczony przez: Madkipar
Witam MANIACRULEZ!

Dziękuję za wiadomość.

Wyświetlanie Nogi Wirta jako niebieski schemat to tylko błąd wizualny, który nie powinien mieć wpływu na pojawienie się Mapy.

Jeśli chodzi o pierścień, to problem z jego podmianą może mieć miejsce w sytuacji, gdy ten sam pierścień znajduje się w innej konfiguracji i innym slocie przedmiotu. Błąd jest już badany.

Pozdrawiam

[url="https://www.surveymonkey.com/s/MadkiparPL"]Oto i ona![/url]
No niszcze te noge Wirta i po za magicznym pyłem nic mi nie daje .EQ jest puste nie mam mapy wtf ?
Witam MANIACRULEZ!

Dziękuję za wiadomość.

Pozdrawiam

Niestety noga widnieje jako niebieska (magiczna) nie legendarna i taka sie craftuje. Naprawcie to!
05.01.2019 18:32Wpis zamieszczony przez: Roho
Witam MANIACRULEZ!

Dziękuję za wiadomość.

Pozdrawiam

Niestety noga widnieje jako niebieska (magiczna) nie legendarna i taka sie craftuje. Naprawcie to!
zgadzam sie naprawcie to ...
dołączam się i proszę o pomoc z nogą , czy za którymś razem dopiero wyskakuje schemat mapy ?
zrobiłem ok. 20/30 nóg wszystkie niebieskie bez schematu mapy
noga dalej mapy nie daje ,tylko niebieski pył i nie wygląda mi to na bug wizualny.Kiedy można spodziewać się jakiegoś fixa?
ten sam problem co powyzej noga wirta niebieska po zniszczeniu u kowala nie pojawia sie schemat gwiazd i nie mozna zdobyc peta....
Niestety noga jest niebieska nadal i po zniszczeniu daje tylko pył.
Gdy wydropimy wszystkie przedmioty zaczynając od grzyba, noga jest JUŻ legendarna. Widziałem u kumpla. Mój item jednak dalej jest niebieski (jest sprzed reakcji i naprawy przez Blizz). Gdy chce zrobić nowy przy duchu nie wypada mi schemat, jak wiadomo jest już poznany i zapamiętany jako magiczny.
Dzięki za zmarnowanie czasu.

Bliizard, u suck.
jak u kolegi wyżej noga niebieska zamiast mapy pył .Bug nie naprawiony .Bliz dba o graczy nie ma co;)
heloł niebiescy!!!!!!!!! nie można nic podziałać z nóżką, zamiast brązu opalenia, mamy niebieskie zasinienia i mapy gwiazd nie można uzyskać....
mam problem nie otwiera mi sie mapa gwiaz

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum