Noga Wirta

Dyskusja ogólna
Zrobiłem osiągnięcia eventowe, ale noga wirta, którą dostałem jest niebieska. Czy nie da się już zdobyć dzięki niemu mapy gwiazd?
Mam to samo albo jest wyłączone zdobywanie mapy gwiazd albo to jakiś bug.
Wypada legendarny schemat uczę kowala a noga niebieska. Niszczę niebieską nie ma mapy :)

PS . Na US ma to sporo osób wygląda na błąd . Poczekamy na odp Blizza
mam tak samo
Podbijam ja to samo
Też nie dostałem mapy.
Ja też nie
Naprawione. Z niebieskiego schematu u kowala robi się legendarna noga wirta. Niszczymy ją u kowala i dostajemy mapę gwiazd. Krowy za chatką Adrii w Eventowym Tristam sekwencja 2-1-3. I jesteśmy.
Wiem, że odkop, ale... No właśnie... Czy naprawdę naprawione? Gram event teraz, mam niebieską nogę, a mapy gwiazd nie zdobywam (nie robi mi się legendarna noga)... Czy każdego roku jest taki bug? Czy tylko ja to mam, a może coś źle zrobiłem? Nie bardzo chce mi się usuwać Diablo 3, żeby sprawdzić czy reinstall pomoże... :/
Mam tak samo.Niebieska Noga Wirta, z której nie da się pozyskać Mapy Gwiazd.Może tak jak poprzednio naprawią do 5 stycznia.
Ten sam problem - niebieska noga.
Również mam ten problem.
Również posiadam takowy problem. Niebieska noga i brak mapy.
to samo niebieska noga...
05.01.2018 10:23Wpis zamieszczony przez: HeadDNB
Naprawione. Z niebieskiego schematu u kowala robi się legendarna noga wirta. Niszczymy ją u kowala i dostajemy mapę gwiazd. Krowy za chatką Adrii w Eventowym Tristam sekwencja 2-1-3. I jesteśmy.

Skąd wziął się tutaj wpis z 5 stycznia skoro dzisiaj jest 4 i dlaczego jest napisane, że
problem jest rozwiązany skoro nie jest?
04.01.2019 19:26Wpis zamieszczony przez: Ragnarok
05.01.2018 10:23Wpis zamieszczony przez: HeadDNB

Skąd wziął się tutaj wpis z 5 stycznia skoro dzisiaj jest 4 i dlaczego jest napisane, że
problem jest rozwiązany skoro nie jest?

wpis jest z zeszłego roku
W 2018 roku wszystko było naprawione i nie było problemu. Skąd się teraz wziął ten sam błąd?
Mam dokładnie ten sam problem - niebieska noga, która nie daje mapy.
Próbowałem raz - nie udało się, restart gry, ponowna próba - też nic.
Poczekajcie spokojnie do jutra...
Witam Bllizard kiedy będzie naprawiony bug z niebieską nogą wirta?

Wszyscy czekają.........
Problem z niebieską nogą był w zeszłym roku, po wczytaniu schematu była niebieska Noga Wirta, Blizzard naprawił ten problem połowicznie, bo nadal z zeszłego roku jest u kowala niebieska Noga Wirta.
W tym roku z ciekawości poszedłem po grzyba na 9 lvl, i potem kociołek i tak dalej, na koniec wypadł Legendarny Schemat, ale co z tego, że kowal go przyjął, jak nie ma tego schematu na liście a NADAL można zrobić tylko i wyłącznie Nogę Wirta TYLKO z niebieskiego schematu, który po rozebraniu nie daje Mapy Gwiazd.

Wychodzi na to, że Ci co w styczniu 2018 mieli wczytaną u kowala niebieski schemat Nogi Wirta nadal mają z tym problem, problem można naprawić jedynie poprzez skasowanie wszystkim graczom wczytanego u kowala niebieskiego schematu Nogi Wirta, wtedy bez problemu wczyta się schemat legendarny i będzie widoczny u kowala, ale to chyba przerasta programistów Blizzarda.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum