Ciemność nad Tristram 2018 - Noga wirta problem

Konsola
Witam mam może dziwne ale pytanie :

Dlaczego nie otrzymuje z rozłożenia na częsci nogi wirta z eventu "ciemność nad tristram" itemu "Mapy Gwiazd" tylko same zwykłe craft przedmioty? Bug? Straciłem z 50kk bo myślałem że coś źle robie... gram na PS4Pro.

SvarletYui.
Ponieważ to jest Bug. Na PC jest to już naprawione. Ciekawy jestem kiedy naprawią to na PS4.
Tyle czekałem na ten event na ps4 a tutaj wtopa :P cały blizzard...
Cześć,

Poprawka również została wprowadzona na konsole. Czy możecie uruchomić ponownie konsolę i sprawdzić, czy nadal brakuje Mapy Gwiazd?

Dzięki!
Wszystko już działa jak należy :)
Robiłem zadanie i dupa zamiast mapy złom
Potwierdzam. Na PS4 nie ma mapy. W zeszłym roku przecież to już było naprawione.
Na Mac też nie ma mapy ...
Na PC też nie ma
Bug występuje nadal. Schemat, który otrzymujemy na stworzenie Nogi Wirta jest legendarny, ale item, który otrzymujemy po craftowaniu jest niebieski. Jak wiadomo - po rozłożeniu niebieskiego itemu nie dostajemy "Mapy gwiazd" ale magiczny pył, który jest nam niepotrzebny w evencie. Wiadomo już, kiedy macie zamiar naprawić ten bug?
BUG występuje nadal w wersji na pc. Sprawdzone 07.01.2019 godz. 10:50
Łącznie dokonałem 14 prób. Jak to zgłosić w celu odzyskania straconego majątku?
Może jakieś oficjalne info kiedy to naprawicie? Kolejny rok i kolejny fail? Czy może zwolniliście osobę która to rok temu naprawiła i teraz nie umiecie tego zrobic?
W dalszym ciągu bug z nogą nie jest naprawiony...
A może "It's not a bug, it's a feature"
08.01.2019 13:45Wpis zamieszczony przez: Arkadiusz
"It's not a bug, it's a feature"

Piękna odpowiedz Apple na reklamowany sprzed za grubą kasę :-)
Jak by się ktoś jeszcze pytał to na PS4 wszystko działa jak trzeba.
Pc... dalej nie działa :/
29.01.2019 05:27Wpis zamieszczony przez: Jesix

Na PC już działa od dwóch tygodni! Proszę oto link i przeczytaj ostatni wpis!

https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17625502478?page=2
29.01.2019 13:17Wpis zamieszczony przez: Obishedo
29.01.2019 05:27Wpis zamieszczony przez: Jesix

Na PC już działa od dwóch tygodni! Proszę oto link i przeczytaj ostatni wpis!

https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17625502478?page=2

Miałem poprostu dalej niebieską nogę... zrobiłem następną i wyskoczyła legęda.. więc zrobiłem... szkoda tylko że niebieska poszła na przepalanko... była by na pamiątkę :/
Błąd z Niebieską Nogą Wirta jest co roku w tym evencie, więc istnieje spora szansa, że ją zdobędziesz za rok zanim naprawią ten błąd... Błąd ten naprawiają rok w rok jakieś dwa tygodnie od momentu rozpoczęcia eventu więc miejmy nadzieję, że przez pierwsze dni będzie to "zepsute" i zdobędziesz na pamiątkę nogę.

Pozdrawiam!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum