ciemność nad tristram

Dyskusja ogólna
@UP - Spokojnie bo ci żyłka pęknie.
Normalnie masakra jakaś, ludzie przecież to tylko jakiś event.
Witajcie,

Przepraszamy za nieporozumienie, ale portal do Katedry będzie można otworzyć dopiero 4 stycznia. Niestety ze względu na przerwę świąteczną nie byliśmy w stanie wcześniej zamieścić informacji na forum.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby podobne niejasności nie miały miejsca w przyszłości. Dziękujemy za waszą wyrozumiałość w tej sprawie.
02.01.2018 14:19Wpis zamieszczony przez: Savirrux
Witajcie,

Przepraszamy za nieporozumienie, ale portal do Katedry będzie można otworzyć dopiero 4 stycznia. Niestety ze względu na przerwę świąteczną nie byliśmy w stanie wcześniej zamieścić informacji na forum.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby podobne niejasności nie miały miejsca w przyszłości. Dziękujemy za waszą wyrozumiałość w tej sprawie.

Dziekuje i wszystko jasne
A dokładna godzina? Na serwerach US pewnie o 0:00 w nocy z dziś na jutro. A w Europie? o 7 rano czy może o 17 4 stycznia ktoś może podać dokładny czas ?
Na amerykańskim forum CoMa podał godzinę 00.00 UTC jako zaprogramowany czas otwarcia portalu. Jeśli jego dane są poprawne to u nas będzie to 1.00 w nocy 4 stycznia.
Tak o 00:00 albo inaczej za nie całe 10h rusza portal w stanach ,a u nas, no cóż, nikt nic nie wie heh
Jest 4 stycznia. Pełnia. A eventu nie ma.
Za dwa dni koniec urlopu i powrót do pracy... I co?
Ładnie to tak?
04.01.2018 00:56Wpis zamieszczony przez: GhostDragon
Jest 4 stycznia. Pełnia. A eventu nie ma.
Za dwa dni koniec urlopu i powrót do pracy... I co?
Ładnie to tak?

Zobacz teraz po 1.00
No dobra, zabiłem Dark Lord'a, ożywiłem duchy w Tristram i co dalej? Bo wygląda to tak, jak by się nie wydarzyło... żadnego nowego osiągnięcia, nagrody. NIC.
Czy jakieś nowe pety można zdobyć w tym roku czy jest to co było w poprzednim?
04.01.2018 02:37Wpis zamieszczony przez: tlbck
No dobra, zabiłem Dark Lord'a, ożywiłem duchy w Tristram i co dalej? Bo wygląda to tak, jak by się nie wydarzyło... żadnego nowego osiągnięcia, nagrody. NIC.

Dziwne - mi wpadło osiągnięcie oraz klejnot do włożenia w hełm
oraz nowa transmogryfikacja - aaa zrobiłem to
postacią sezonową zaraz zrobię to postacią normalną a potem postacią od zera
i wtedy zobaczę co jeszcze wleci.

pozdro
Tak sobie pomyślałem czy to nie jest przypadkiem tak, że jeżeli zrobiłem to wydarzenie rok temu to teraz mi nie zalicza?
De facto wydarzenie dla "nowych" graczy. No bo jak to wytłumaczyć, że żadnych nowych nagród, punktów w osiągnięciach, tylko kopia sprzed roku?
Podpisuję się pod tym co kolega wyżej napisał , zwykła kalka tego co było rok temu WTF?
Jest problem ze schematem Nogi Wirta, problem gracze już zgłaszają na:
https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20760737673?page=1

Schemat dla kowala, który dostajemy, nie jest na stworzenie legendarnej Nogi Wirta, tylko magicznej, a co za tym idzie nie można po zniszczeniu jej u kowala otrzymać Mapy Gwiazd, więc na chwilę obecną nie ma możliwości zdobycia peta Królewskie Cielę.
04.01.2018 14:04Wpis zamieszczony przez: tlbck
Tak sobie pomyślałem czy to nie jest przypadkiem tak, że jeżeli zrobiłem to wydarzenie rok temu to teraz mi nie zalicza?

Ja tego nie robiłem rok temu, może dla tego wpadło to co wpadło
a tak przy okazji - zrobiłem nową postać od zera lv1 i na sezonie i normal
ale porlal się nie otworzył - wie ktoś o co chodzi - ostatnie osiągnięcie
mówi "zrób coś tam postacią zaczynającą od zera?"
może ktoś coś wie o co biega?
@reaper
Gdy tworzysz nową postać, niejako z automatu gra uruchamia się w trybie kampanii. Portal do wydarzenia rocznicowego jest otwarty w trybie przygody, dlatego zaraz po stworzeniu postaci trzeba zmienić w menu ustawienie na przygodę.
04.01.2018 15:14Wpis zamieszczony przez: Void
Gdy tworzysz nową postać, niejako z automatu gra uruchamia się w trybie kampanii. Portal do wydarzenia rocznicowego jest otwarty w trybie przygody, dlatego zaraz po stworzeniu postaci trzeba zmienić w menu ustawienie na przygodę

10x - zrobine w trybie przygodowym i pet mini Rzeźnik wpadł
z nogą Wirta powinno już działać jak należy
https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20760737784
Potwierdzam, działa.

PS. Wam także nie działa zakładka Osiągnięcia?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum