Klejnot na GR

Krzyżowiec
Witajcie,
Jakie są Wasze opinie w sprawie klejnotów.
Co stosować, zmora znękanych czy potężnych dla Crusa pod skazanie. W topce rankingu ludzie zmienili klejnot znękanych na zmorę potężnych. Próbowałem grać tak ale mimo mocnej przewagi czasowej na GR 103 ubicie Bosa graniczy z cudem. Nie rozumiem tej zmiany...
Dawno nie wypadło mi coś dobrego aby bić swoje rekordy. Jakie zmiany pozwolą na wyższe GR. Co myślicie ?
Zmora znękanych na wyższych GR jest moim zdaniem absolutnie konieczna, inaczej do bossa trzeba dochodzić z gigantycznym zapasem czasowym.

Zmora potężnych...hmm, zdecydowanie preferuję Zmorę uwięzionych w jej miejsce (szczególnie ze Skazaniem/Próżnia i Silnorękimi daje niesamowity wspomagacz).

To, że ludziki z topki mają akurat założoną Zmorę potężnych nic nie oznacza, może szybko farmią akurat na niższych GRach ;)

Set do którego dążę, a Ty już jedną składową masz (dobry amulet, czyli HS, CC, CD, nie musi być Primal, czy Ancient), to ten na którym obecnie biega Mati, czyli kombinacja Spodni Szalonego Janka, Iluzorycznych butków, przyprawione Jednością żywiołów. To się da ładnie i bezpieczne zrobić ale pod warunkiem wysokiej wartości CDR, bez konieczności zajęcia slotu w kostce Koroną Leoryka. Czyli Pas wartownika i dwa razy po CDR po 8% w Bastionach Woli. Wtedy zatrybi. Wybraniec Akarata musi pracować cały czas, bez mgnienia przerwy. W broni koniecznie CDR 10%, w tarczy 8% - inaczej będą dziury a jak będą dziury, to w nie, na wysokich GRach, pięknie wejdą zabójcze hity...

Widziałem ostatnio taki set w akcji (wyższy paragon zawodnika, ok. 3200) na GR120. Bez padów, z dużą fantazją i luzem ukończone. Jest do czego dążyć ;)

Powodzonka
Grzegorz
Dzięki za odpowiedź Grzegorz.
Mam takie same odczucia co do zmory potężnych.

08.02.2018 13:15Wpis zamieszczony przez: Gwido67
to ten na którym obecnie biega Mati

Niestety nie widziałem tego Pana w akcji ;]
...
Niestety nie widziałem tego Pana w akcji ;]

W akcji również nie widziałem, ale set wygląda tak-> https://eu.battle.net/d3/en/profile/Mati1983-2590/hero/102501425
i jest naprawdę kozacki. Łączy w sobie wszystko co dobre. Wymaga jedynie permanentnego ruchu. Ruch, ruch, ruch :)

Pozdrawiam
Grzegorz

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum