Synergia :-) oraz wspólna gra

Krzyżowiec
Witam,

Zazwyczaj gram solo i do tego regularnie... raz, dwa razy w tygodniu :D:D:D(co widać po paragonach).
Ostatnim razem z ciekawości wszedłem na publik i miałem wyjątkowe szczęście spotkać "normalnego" gracza, tzn.: osobę, z którą wspólna farma nie polega na bieganiu przez rifty jak za przeproszeniem bieg do wc, gdyż Twoje zwieracze płoną niczym Legiony Piekieł :D, ale po skończeniu rifta jest czas na przegląd łupów, ewentualny craft i swobodną wymiane myśli:
- Sorry. WC, 5 min.
- Ok. No problem I am waiting. :-)

:D

Co więcej ów gracz grał crusem na skazanie, natomiast piszący te słowa to permanetny i zdecydowany "Cierniak". Różnica paragonów wynosiła 300 z haczykiem na korzyść towarzysza zabawy. Pomimo tego świetnie się uzupełnialiśmy w tym sensie, że czyszczenie map z mobów i naruszanie elit i bosów brał na siebie on, natomiast kończące w 3/4 przypadków ciosy wyprowadzałem ja. To tytułowa synergia. Nie musze tłumaczyć, że wynikało to ze specyfiki buildów. :-) Byliśmy w połowie 80 GR kiedy złapał go DC i - ponieważ jak pisałem wcześniej udało się stworzyć w miarę zgrany team "na chwilę" - najpierw uratowałem mu dupsko a nie wątpię żeby zrobił to samo, co w trybie HC, w jakim gram jest podstawą, a następnie wycofaliśmy się z riftu i powiedzieliśmy sobie grzecznie a z kulturą: see You soon :-), ponieważ nie wiadomo czy problemy z połączeniem były chwilowe, czy mogłoby się zdarzyć ponownie.

Wspólnie zrobiliśmy GR 75 w pięć minut bez żadnych zagrożeń.

Nie wiem czy go jeszcze spotkam, ale gra była przednia i tak jak pisałem z tych dwóch buildów wyszła całkiem miła i ciesząca siekaniem mobów trupa crusaderów, zatem jeśli byłby ktokolwiek chętny na grę w okolicach 75 - 80 GR a jak się coś znajdzie i wspólnie powzmacnia Caldesssanem to z czasem i wyżej, to zapraszam.

Pozdrawiam Córy i Synów Światłości
:-)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum