dc na hardkorze

Pomoc techniczna
Witam, istnieje jakakolwiek możliwość na wskrzeszenie postaci HC jeżeli zginęła przez DC(z winy gry a nie z mojej)? Bardziej niż o samą postać chodzi mi o przedmioty jakie posiada.
Takie pytania były już zadawane na forum setki razy.
Niestety NIE ma żadnej możliwości na wskrzeszenie postaci HC. I to niezależnie od powodu z jakiego zeszła z tego łez padołu.
Czy to DC twoje, DC Blizza (99% przypadków), lag, wojna atomowa, terroryści czy wkurzona dziewczyna/żona/mąż/chłopak - śmierć na HC jest permanentna, na co zgadzasz się tworząc takową postać. Także niech spoczywa w mauzoleum z całym sprzętem jaki miała na sobie...:P
Witam Nemeczek!

Dziękuję za wiadomość, ale mogę jedynie potwierdzić słowa floromara - postacie hardcorowe mają jedno życie, a okoliczności ich śmierci nie mają żadnego wpływu na możliwość przywrócenia bohatera.

Pozdrawiam i przepraszam za niedogodności.

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Potwierdzam - już kilka razy /jak zwykle/ PL część Pomocy wysyła tylko gotowca w stylu :
"Spadaj i nie zawracaj głowy . My tu pracujemy na niby - /bierzemy pieniążki?/ - więc im więcej zgłoszeń dostaniemy, tym więcej mamy możliwości udokumentowania swojej "pracy". Pomoc jest tylko na niby - kupiłeś - zapłaciłeś - a że nie działa ... No przykro Nam".
Pytałem o inne /podobne/ zgłoszenia i choć jedno załatwione pozytywnie ... Mała szkodliwość czynu już nie jest mała przy zbiorowym pozwie ...
No to mój pierwszy wpis na ten temat się nie ukazał ...
Pozdrawiam i zalecam - jeśli HC w D3 to tylko poziom trudności "normalny" - jest wtedy szansa, że po ponownym wejściu "przeżyliście".

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum