Drużyny więcej niż dwuosobowe....

Dyskusja ogólna
Moje pytanie : w grze wieloosobowej w każdym wariancie ( GR , szczelina, zadania) gdy wybieram opcję gry publicznej przyłączam się maksymalnie do jednej osoby, to jakiś błąd czy kwestia ustawień?
Dokładnie... nikt nie wie o co chodzi ?
bo do tanga trzeba dwojga :-)
A oprócz żartów jakaś konkretna odpowiedź?
Tak jest od najnowszej aktualizacji. Trafić 4 to wielkie szczęście.
Jeszcze tego nie naprawili? To jest jeden z poważniejszych błędów i niemal od grudnia nierozwiązany? Blizzard chce pogrzebać tę grę doszczętnie.
Już był naprawiony. Tylko przy każdym mniejszym lub większym patchu wraca jak zły szeląg.
Dodatkowo pojawiły się jakieś dziwne lagi, których wcześniej nie było.
nowy sezon za pasem i grac bedzie mozna tylko we dwuosobowym party :D ?
To już tradycja można rzec, podobnie jak unikalne transmogi co sezon ;) Zaraz z zielonych ktoś wejdzie i napisze tekst typu ,,przekażemy do supportu" może za miesiąc ktoś się tym zajmie ...
Kto minusuje te wpisy? Szczeliny jeszcze w miarę, ale zlecenia to mi się nie udało jeszcze grać w większym gronie niż we dwójkę.
to jest "nowa swiecka tradycja", zieloni beda sie wymadrzac jak jeszcze sa,a niebiescy beda mowic ze "milczenie jest zlotem" a mowa belkotem
Dokladnie w trybie publicznym tylko dwie osoby, dziwne i demotywujące
Jakbyście mieli choć podstawowe pojęcie o tej grze to byscie wiedzieli, że nie gra się gier publicznych. To jest taka porażka odnośnie doboru graczy że tego trybu gry publicznej w ogóle nie powinno być. Jak chcecie złożyć jakiś sensowny team to tylko klanowo albo szukacie ludzi na społecznościach.
25.02.2018 23:15Wpis zamieszczony przez: Sullivan
Jakbyście mieli choć podstawowe pojęcie o tej grze to byscie wiedzieli, że nie gra się gier publicznych. To jest taka porażka odnośnie doboru graczy że tego trybu gry publicznej w ogóle nie powinno być. Jak chcecie złożyć jakiś sensowny team to tylko klanowo albo szukacie ludzi na społecznościach.

Bez przesady. Jak chce porobić parę riftow t13 to szybko wchodzę na publiczną i nie czekam na zebranie drużyny tracąc czas. Na t13 mogę nawet lecieć sam, byleby było 3 graczy prócz mnie, którzy zapewniają mi profity. Bounty też jest do zrobienia o ile nie ma zacinających sie botów i żałośnie niskich paragonów. Wiadomo, że na publiku rzadko jest taka efektywność jak przy zgranym teamie, ale jak ktoś chce sobie pograć for fun nie tracąc czasu na kompletowanie drużyny to od tego właśnie powinny być gry publiczne.
Witam,

Dziękujemy za informację.

Aktywnie badamy, co jest powodem tego problemu i będziemy was na bieżąco informować o przebiegu naszego dochodzenia. Mamy nadzieję sprawnie rozwiązać jego przyczynę.

Dziękujemy za waszą cierpliwość.
dlugo jeszcze to bedzie trwalo ? to sa jakies jaja normlanie zarabisty start sesonu...
3 osoby pracuja przy diablo czy jak to wyglada odpalacie nowy seson i tyle zostawiacie juz gre i nie widzicie co sie wyprawia ?
Z jednej strony dobra zmiana w Diablo III dla narzekających osób, słowami
'nudna gra' Dwie osoby w team -> lekkie utrudnienie co zmienia grę dla znudzonych, chociaż na jakiś czas ;~
no nie lepiej puścić nowy sezon niż naprawić stare problemy
27.02.2018 00:19Wpis zamieszczony przez: Zand

Jak to? Przecież nowy sezon ruszył?! Stare problemy? Problem jest od rozpoczęcia obecnego ( nowego ) sezonu!?
27.02.2018 12:22Wpis zamieszczony przez: SanAngelo
27.02.2018 00:19Wpis zamieszczony przez: Zand

Jak to? Przecież nowy sezon ruszył?! Stare problemy? Problem jest od rozpoczęcia obecnego ( nowego ) sezonu!?

Raczej nie, wcześniej też takie sytuacje miały miejsce ... daleko nie trzeba szukać, pod koniec 12 sezonu taki błąd wyskoczył na ns, też dało się zmontować tylko party 2 osobowe ..

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum