Mój 1 Krzyżowiec

Krzyżowiec
Wstecz 1 16 17 18
dąc tym tropem może w końcu Dh raz zagram bo nim nigdy w historii nie grałem ... jakoś mnie mało przekonywał jak krus :P

Graj jak chcesz. :-)
Graj jak lubisz. :-)

Powodzenia!

Pozdrawiam,

PS. Ale o kwestie związane z "z-dechaczem" pytaj na ichnim forum. No chyba, że Gwido i flyguyPl Ci odpowiedzą. :P:P:P
NA razie cierniem 103 zrobiłem dość przyjemny :) aczkolwiek trzeba latać tylko do elitek bicie białych strata czasu... :) wynik dość przyzwoity wydaje mi się licząc że mam tylko 2 itemy godne uwagi pod które kamyki chce włożyć w pierwszej kolejności ... bo kamyków jeszcze nie wkładałem w nic... z As wskoczyłem na 14 klatek więc więcej już nie podskoczę w AS :)

Podpowiedzcie proszę który set daje największą przeżywalność ewentualnie inny styl niż ganianie elit gdzie tych białych tez trochę natłukę przy dużym miocie:)

Próbowałem Rolanda ale wydaje mi się że jego przeżywalność jest duzo mniejsza niż cierniaka ...

Z crusem jest ten problem że niema jak podbijać kamyków rzadko kto cie weżnie na 105 + .. kamyków jeszcze nie wkładałem bo na starcie ubzdurałem sobie ze będę 110 wkładał a jak je zrobić ..:(
06.02.2019 17:32Wpis zamieszczony przez: Xanthe
Podpowiedzcie proszę który set daje największą przeżywalność ewentualnie inny styl niż ganianie elit

Set Akkhana i skazanie. W przypadku problemów z przeżywalnością wkładasz do kostki jedność zamiast jedności żywiołów. Nie zmienia to faktu że do party też Cię nie wezmą.

Natomiast co do cierniowego - załóż nemesisy i amulet z bonusem do fizyków - więcej zyskasz niż ten 1 próg w AS.
06.02.2019 19:25Wpis zamieszczony przez: CHRISMEL
Natomiast co do cierniowego - załóż nemesisy i amulet z bonusem do fizyków - więcej zyskasz niż ten 1 próg w AS

z tym mam problem bo tracę 2 progi :(

Swinka wyskoczyła łada ale 1,59 i brakuje dosłownie 1 as żeby tracić tylko 1 próg :( i muszę mieć ten as w amu lub karwaszach ... więc podmienić mogę tylko jedno bo takie mam itemki :(

więc co lepsze nemezisy czy 20 % fizyków ?

lub mogę zrobić podobnie jak u ciebie wywalić zbroje do cieni i wtedy wymienić to i to ... tylko czy na pewno te 50k cierni jest mniej niż 20 % fizycznych ?
08.02.2019 12:11Wpis zamieszczony przez: Xanthe
więc co lepsze nemezisy czy 20 % fizyków ?

Żeby skończyć GR trzeba zabić ze 20 elit. Nie liczyłem dokładnie ale jest to coś koło tego. Z nemesisów przeważnie dostaniesz 3 żółte. Bije się szybko więc oszczędza się czas potrzebny na znalezienie elity. Trzeba by sprawdzić w praktyce jak to wychodzi. Zrobić na tym samym poziomie trudności chociaż po 30 riftów w każdej konfiguracji. Mi się nie chciało. Nie jest to mój ulubiony styl gry więc po 1 dniu zabawy i zaliczeniu 117 cierniak poszedł w odstawkę. Mi wyszło że konfiguracja nemesisy + anielskie skrzydła jest optymalna. Ale może akurat tak mi się ułożyły GR ?
08.02.2019 13:22Wpis zamieszczony przez: CHRISMEL
Nie jest to mój ulubiony styl gry więc po 1 dniu zabawy i zaliczeniu 117 cierniak poszedł w odstawkę

he he .. mój jakoś super ulubiony tez nie jest ale czas pozwala na zabawę tylko jednym setem robienie kilku przekracza mój budżet czasowy :) więc sobie ze tak powiem wymyślam w tym sezonie robię to i się bawię ...:) oczywiście składam tam innego crusa przy okazji ale niema czasu jakby go ogarnąć ..
No i Cierniak rank 1 World :

https://www.youtube.com/watch?v=UfwUv8TGUhQ

Podziwiam determinację, znając mnie w połowie bym "olał" temat :) :) :)

Pozdrawiam
Grzegorz
No i Cierniak rank 1 World :

https://www.youtube.com/watch?v=UfwUv8TGUhQ

Podziwiam determinację, znając mnie w połowie bym "olał" temat

Pozdrawiam
Grzegorz

Bo być może Gwido to nie Twój build :-)
Nawet pomimo tego, że paragon nabootowany fajnie popatrzeć na takiego Cierniowego :-)
Co do użycia NumTricka w tym buildzie...
Côż...
Może na 133 się nie da?!?

Pozdrawiam,
...
...

W teamie Cierniak mi się fantastycznie sprawdza, elit i boss killer lepszy od Skazanego ;)

Pozdrawiam
Grzegorz
27.02.2019 21:29Wpis zamieszczony przez: Gwido67
...
...

W teamie Cierniak mi się fantastycznie sprawdza, elit i boss killer lepszy od Skazanego ;)

Pozdrawiam
Grzegorz

Grzegorz,

Zdecydowanie tak. Jakiś czas temu - a było to jeszcze przed buffem - pisałem, ze na publiku poznałem fajnego kompana grającego Skazanym (paragonowo jakieś tysiąc wyżej ode mnie, ale mu to nie przeszkadzało) i tak od słowa do słowa pograliśmy długą chwilę w duecie i grało się Nam rewelacyjnie. On czyścił mapy z trashu i "napoczynał" elitarne monstra a ja dobiegałem do Bossów i Elit i fundowałew im: Bum! Wakacje w Piekle hahahaha...
Po buffie efekt "punktowego strzału" został jeszcze wzmocniony i jestem pewien, że taki duecik ma szansę na zaiste "poważne" GR zwłaszcza jeżeli gracze znają swoje buildy na tyle dobrze, iż wiedzą co mogą a czego nie powinni na mapach robić. :-)
Gdyby znalazł się jakiś chętny HC Skazany, któremu chciałoby się pobiegać z Cierniem w budowie, co na teraz niestety oznacza niskie (70-80) GR, to będę do złapania w niedzielę. :-)
Mówię Wam: taka Krucjata i galop przez Santuarium jest zaiste przedni!

Pozdrawiam,
....
Gdyby znalazł się jakiś chętny HC Skazany, któremu chciałoby się pobiegać z Cierniem w budowie, co na teraz niestety oznacza niskie (70-80) GR, to będę do złapania w niedzielę. :-)...

Matko Bosko i Córko zacznij się wreszcie bawić w coś poważnego a nie HC w dobie bossa disconect. Moim zdaniem to nie ma najmniejszego sensu.
W trybie SC jestem do Twojej dyspozycji ZAWSZE ;)

Pozdrawiam
Grzegorz
Ja nadal walczę Cierniakiem i jakoś nie przestaje :P

jak na razie 107 w sezonie .. nie zachwyca ale w połowie listy top jestem :)

Problem mam z itemami pod niego nie bardzo chcą lecieć z tym co potrzeba ... pod takowego Rolanda mam 4 czerwone psujące itemy a pod Cierniaka jeden ale i starożytny bym nie pogardził bo nie lecą i nie bardzo mam w co pakować kamyki..

w ramach oddechu bawię się Akaharkiem inny styl można pokarać białe moby wiec fajna odskocznia ale tu cdr u mnie kuleje.

Osobiście polecam crusem gra się fajnie ale trzeba pamiętać o wyłączaniu z gry drużynowej na 110 + raczej nas nie chcą brać .. ale do zabawy na spokojnie tak jak ja solo + randomy zabawa przednia
Witam,

Grzegorz,
Pamiętam o zaproszeniu, ale póki co pozostanę przy HC. Wiesz: są różne rodzaje zainteresowań; jedni zbierają znaczki a inni interesują się filatelistyką hahahaha :-)
Narracja SC - z pewnością przednia w zabawie No... nie daje mi tyle endorfiny co ów „nieludzki” tryb HC. :-)

A propos tego co pisał Xanthe o plus 110 tak zastanawiam się (podkreślę: zastanawiam bez jakichkolwiek intencji wywoływania gôwnoburz o wyższości jednej persony nad drugą), czy rzeczywiście zdechacz (:P) w roli boss killera jest dużo lepszy od Ciernia po buffie i chodzi mi tu o staty, czy jednakowoż głównej roli wyborze do teamu nie odgrywa tu „przyzwyczajenie”, że tak to określę.
Zdychaczem nie grałem od wielu lat i pojęcia nie mam o mechanice tegoż zatem ot tak pytam bardziej oblatanych w Nienawiści i Dyscyplinie :-)

Pozdrawiam,
….

Osobiście polecam crusem gra się fajnie ale trzeba pamiętać o wyłączaniu z gry drużynowej na 110 + raczej nas nie chcą brać .. ale do zabawy na spokojnie tak jak ja solo + randomy zabawa przednia

Dlatego Crus powinien łazić z Crusem :) :)

https://www.youtube.com/watch?v=AwZZvZUPAIY

Jakby się jakiś zabłąkany Monk jeszcze znalazł, to żyć nie umierać ;)

Pozdrawiam
Grzegorz
A ja powkładałem na sadera graty, który wypadały moim skazańcom, skopiowałem bild i itemy z jakiegoś tam top 50 i zrobiłem 105>107>110>112 bez powtórzeń. Po tych paru runach czułem się jakiś zmęczony i wyeksplatowany :D Ja tym wiecej nie zagram, to jest totalnie nie dla mnie bo:

- nie odpowiada mi, to że muszę wyłupiać gały w monitor próbując wycelować w jakąś małą żółtą żabkę, która co chwila mi ucieka spod kursowa, takich "żabek" jest chyba więcej generalnie niż normalnie wyglądających elit, a nawet jeżeli nie to jak znam tę grę to w moich riftach będzie ich zawsze pełno

- mam bóle jak widzę jak gra losuje mi dla ciernia mapy, z fantastycznym lasem np a nie mogę z tego progresować

- nie podoba mi się ten świniobij, to oczywiście mój gust tylko ale sztylet w ręku takiego rycerza, do tego kwiczący i z paskudnym skillem do wymachiwania, mi się to nie podoba :D

- bardzo stresujące to i wymagające ogromnej uwagi, przynajmniej jak dla mnie

- i nudne, stres + nuda = złe combo, przynajmniej ja tak podchodzę do gier komputerowych

Fakt, że prawie cała górna część lb jest obsadzona tym bildem totalnie do mnie nie przemawia, zostaję na razie na LoN skazaniu. A i generalnie nie chciałem tego napisać - ale napiszę. Jak będę chciał grać czymś co zabija same elity na rifcie to pogram dh z nożem, może takie porównanie nie bardzo ma sens dla kogoś z was, ale dh jest po prostu fajniejszy pod każdym względem od tego dziwoląga :D

Piszę to bez cienia hejtu, wasz temat przeczytałem, zagrałem parę razy jak wy i to by było na tyle.

-
@red

De gustibus non disputandum est:-)
Nie czujesz buildu, to nim nie grasz. Opisałeś co, jak i dlaczego i nie znalazłem grama hejtu e Twojej wypowiedzi.
Zapewniam Cię, że akuratnie na forum Crusa gównoburze dotyczące wyższości jednego buildu nad innym się nie zdarzają; przynajmniej ja takowych nie pamiętam.
Piszemy co lubimy grać.
Zastanawiamy się dlaczego jedne buildy nam „wchodzą” na palce, a inne nie.
To normalne, ale i zarazem ok w tym znaczeniu, że jeśli tylko chcesz możesz się czegoś nauczyć, bo dzielimy się doświadczeniami, czy odczuciami.
Jak „uwielbiam” Ciernia, tak jestem w stanie zrozumieć Twoje argumenty przeciw.
Nawet określenie „dziwoląg” mnie nie oburza, bo niby dlaczego by miało? Wszak opisujesz build, który Ci „nie spasował”, a nie człowieka nim grającego i to czyni zasadniczą różnicę. Opisałeś Twój „stan ducha” kiedy męczysz się w cierniach [ :D] i tyle.
Na elity wybierasz „zdychacza” i ok. To Twój styl i nic nam do niego. :-)
Ba!
Powtórzę: zgrany team Cierniowy plus Skazany (holy/sader) może nieźle nawywijać na głębokich GR/ach. :-)
Co udowadnia filmik wrzucony przez Grzegorza. :D
Pozdrawiam,
"Zdychacz" to łowca? :D Haha, urocze
Wczoraj graliśmy z Gwidonem na dwa sady - Dziwoląg i mój Lon Fire i od 112 doszliśmy do 118, to ostatnie udało się zrobić też fajnie i myślę, że możemy sobie pobiegać nawet i na 120. Graliśmy podobnie jak na filmiku, ino ja ciągałem mobczanki Johanem, bo jak wiadomo ognisty condemn nie ciąga, elegancko nam szło jak na tak mało optymalne (pod kątem mety dwuosobowej) runy. Dzisiaj zobaczymy 120, ten dziwoląg jest całkiem przydatny i fajny - o ile ja sam nie muszę nim grać :)
03.03.2019 08:03Wpis zamieszczony przez: Red
"Zdychacz" to łowca? :D Haha, urocze
Wczoraj graliśmy z Gwidonem na dwa sady - Dziwoląg i mój Lon Fire i od 112 doszliśmy do 118, to ostatnie udało się zrobić też fajnie i myślę, że możemy sobie pobiegać nawet i na 120. Graliśmy podobnie jak na filmiku, ino ja ciągałem mobczanki Johanem, bo jak wiadomo ognisty condemn nie ciąga, elegancko nam szło jak na tak mało optymalne (pod kątem mety dwuosobowej) runy. Dzisiaj zobaczymy 120, ten dziwoląg jest całkiem przydatny i fajny - o ile ja sam nie muszę nim grać :)

I super!
I no comments (w tym pozytywnym znaczeniu). :-)
Powodzenia i udanych GR-ów 120 i głębszych! :-)

Pozdrawiam,
Cierniak mocarz jest do teamu i basta ;)

Red, myślałem nad tymi wczorajszymi GR126 (4p team) i doszedłem do wniosku, że gdybym nie biegał Holly Condomem, tylko właśnie Mistrzem Bicia Małych Żółtych Żabek ( copyright by Red) to byłoby lepiej. Nie mówię, żeby na pewno usiadła ale...szanse moim zdaniem byłyby większe.

Nic to, dziś odpocząłem trochę, na nowy tydzień jestem otwarty.

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. No i GR120 pykła, w 13 minut z kawałkiem - ja Dziwoląg, Red szalony Ogniomistrz Kaleń.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum