Jakieś "macro" i inne dziwy.

Krzyżowiec
https://www.youtube.com/watch?v=zmtfeaKfKXk

Koleś rzuca skille jak opętany. Skazanie z num-lock trickiem nie jest rzucane aż tak szybko. Ludzie w komentarzach piszą o jakimś "macro". Rhykker i inni niby mówili, że za to można być zbanowanym. Pewności nie ma, a ludzie niby z tym grają.

Swoją drogą, czy gdyby to było coś nie w porządku to koleś by nagrał z tym filmik na yt? :D
Witaj,

Na koniec postu wklejam link do wątku z Ogólnego a propos Num Lock Tricka i makr. Jeśli nie zdążyłeś (zdążyliście) przeczytać, to polecam i zapraszam. :-)

Wnioski z tej dyskusji są takie, że o ile Num Lock jest dopuszczalny, ponieważ w pełni "nie automatyzuje" gry, to za macro "raczej" bana się dostaje dlatego, że (jako zadeklarowany humanista w predyspozycjach i wyborach zrobiłem sobie szybki google kurs :D:D:D) do jego kreacji tworzysz osobny skrypt przypisujący - w tym przypadku CDR na poziomie 0,1 sekundy [Kosmos] - konretne właściwości programu do odpowiednich przycisków. Co sugeruje/jest [?] nakładkę/ą na program właściwy.
Sformułowanie "raczej" wskazuje na politykę Niebieskich: co nie jest zabronione jest dozwolone i w takich przypadkach Blizz zazwyczaj milczy argumentując to wielością sprzętu i ogromem programów ułatwiających/wspomagających rozrywkę.

Poza sednem tego wątku, a być może to właśnie tegoż istota. :-)

GR126 jako pierwszy na świecie. OK
Gra na pograniczu deada. OK.
Tylko - to moja prywatna opinia - gdzie tu k...a fun i miód???

Sytuacja bowiem wygląda dla mnie tak: wyobraźcie sobie, że kupujecie - jakie by nie było - auto swoich marzeń. Wyjeżdżacie w pierwszą, długo oczekiwaną trasę i...
... Wasza rola ogranicza się do wciśnięcia od czasu do czasu kierunkowskazów i czasami drobnej korekty na kierownicy.
Można? Można.
Jasne.
Ale przyjemności z tego tyle, co - nie przymierzając - sensacji i zwrotów akcji w brazylijskiej telenoweli...

Link:

https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17618112910

Pozdrawiam,
Dodam tylko - nie sztuką walczyć na takim paragonie z kosmicznym pancerzem za podstawowa statystykę. Chciałbym zobaczyć go skillowo na 1200 paragonie na GR 110 :). Co do klikania to num lock wolniej działa, chyba ze filmik jest trochę przyspieszony.
22.03.2018 15:31Wpis zamieszczony przez: Rigelfist
nie sztuką walczyć na takim paragonie

to prawda, tylko on za bardzo odstaje in + bo gdy popatrzymy na
ranking GR to w chwili obecnej pomiędzy miejscami GR 2-12 jest tylko
różnica 2 miejsc ( 120-122 ) a koleś nabił 126, ci za nim mają podobny
paragon i wszystkie staty.

Zawsze tak jest, że gdy ktoś(jeżeli chodzi o rekordy GR) za bardzo jest
do przodu, to zawsze za tym stoi jakiś wałek i w tym wypadku jest
nie inaczej.

No kolo zrobił "wałkowy" rekord ale (natura ludzka) co pochwalę się
- ja bym siedział cicho na 4 literach ale koleś zrobił filmik na youtube i
zapewne jest w tej chwili weryfikowany i zobaczymy za jakiś czas czy koleś
jest dalej nr. 1.

Za bardzo do przodu - 4 poziomy GR na tym etapie nad innymi to
prawie pewne, że jest jakiś wałek.
Chciałbym zobaczyć go skillowo na 1200 paragonie na GR 110
Ja tam, chwalac się troszkę, zrobiłem 110 na paragonie ponizej 1200 :D

Co do klikania to num lock wolniej działa, chyba ze filmik jest trochę przyspieszony.
Nawet jeśli jest przyśpieszony (w co wątpię), to zobacz z jaką płynnością rzucane jest skazanie.
No i co z tego że jedzie na patencie Num Locka. Samego GR rozegrał idealnie i doskonale taktycznie. Na dodatek trafił chyba na najgorszego bossa z xxx HP.
22.03.2018 22:03Wpis zamieszczony przez: flyguyPL
No i co z tego że jedzie na patencie Num Locka.

Nic złego nie ma w tym, bo NL nie jest zakazany a skoro gra daje
możliwość jego ustawienia, to tylko korzystać.
Ten build Crusa jest wręcz idealny pod NL.

Koleś zrobił wałek i tyle - jego obrażenia w stosunku do graczy
(kilku, kilkunastu)
za nim są 2-3 razy mniejsze a wytrzymałość (Dżizas) 5-7 razy mniejsza
kolo ma jej niecałe 15 M a to daję deda na hita od mobka z GR
poniżej 100.
Na filmiku widać jak kolo przyjmuje razy na GR 126 i życie
nie spada mu do zera
- WDF ?

no chyba, że się żle jego profil wyświetla, bo innej możliwości nie ma
aby zrobić z takimi statami 126, już zrobienie 100-105 było by
osiągnięciem a tutaj mamy 126.
24.03.2018 11:26Wpis zamieszczony przez: reaper
22.03.2018 22:03Wpis zamieszczony przez: flyguyPL
No i co z tego że jedzie na patencie Num Locka.

Nic złego nie ma w tym, bo NL nie jest zakazany a skoro gra daje
możliwość jego ustawienia, to tylko korzystać.
Ten build Crusa jest wręcz idealny pod NL.

Koleś zrobił wałek i tyle - jego obrażenia w stosunku do graczy
(kilku, kilkunastu)
za nim są 2-3 razy mniejsze a wytrzymałość (Dżizas) 5-7 razy mniejsza
kolo ma jej niecałe 15 M a to daję deda na hita od mobka z GR
poniżej 100.
Na filmiku widać jak kolo przyjmuje razy na GR 126 i życie
nie spada mu do zera
- WDF ?

no chyba, że się żle jego profil wyświetla, bo innej możliwości nie ma
aby zrobić z takimi statami 126, już zrobienie 100-105 było by
osiągnięciem a tutaj mamy 126.

Nie chce nikogo bronic, bo całkiem możliwe ,że nie zrobił wyniku uczciwie, ale piszesz o wytrzymałosci gdzie z samego paragonu ( rozdając siłę ) ma pancerz tak duży ze wszytko sie zgadza. Nie chce sie wymądrzać ale brakuje CI bracie krzyzowcu trochę wiedzy o mechanice gry. Zobacz sobie ten stary wątek https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/6160876165 . Reasumując tutaj gra paragon, a właściwie stat podstawowy.
24.03.2018 13:15Wpis zamieszczony przez: Rigelfist
ale brakuje CI bracie krzyzowcu trochę wiedzy o mechanice gry.

być może,

przy jego paragonie ładując wszystko w siłę albo vit
albo siłe i vit, no nie może mieć 15M wytrzymałości,
dlatego zaznaczyłem, że "być może jego profil się żle wyświetla"
i "wcięło" np. jedno zero - wtedy by się zgadzał ten brak
serii dedów na GR 126 a póki co się nie zgadza.
Zauważ że on prawie w ogóle nie odbywa bo praktycznie wszystko lata w powietrzu od Próżni. Na dodatek ładuje sobie hp Skazaniem którym spamuje. Dodatkowo jedzie na perm Akkhanie.
Tak jak napisałem koleś idealnie rozegrał grifta, którego w zasadzie miał pod kontrolą do momentu bossa. Ja gram Crusem od zawsze i nie widzę w tym rajdzie ani jednego wała.

Weź jeszcze pod uwagę że wyłowił idealnego grifta w zasadzie bez mobów strzelających co ratuje syt. bo nie musi ich gonić. Dodatkowa redukcja obrażeń od Alteracji, 25% Pancerza z Ciecia i 50% mniej dmg z Akarata. Jest wszystko w porządku.
Hejka!!!
Czy wam także na myszce jak ustawicie skazanie na prawy klawisz się tak wolno wyzwala???
Na klawiaturze idzie to o wiele szybciej. Czy może ktoś mi odpowiedzieć dlaczego???
Zaznaczam że na innej myszce to samo. Testowałem myszki w programie i jest ok a w diablo 3 taka niespodzianka.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum