Drastyczny spadek FPS

Pomoc techniczna
Witam, od niedawna mam następujący problem, losowo od czasu do czasu FPS'y spadają mi do 2, 3 klatek i gra strasznie przycina, dzieje się tak przez ok 2min po czym wszystko wraca do normy. Problem pojawił się bez przyczyny. Próbowałem włączyć opcję Low FX, robiłem "Skanuj i napraw", zainstalowałem najnowsze sterowniki NVidii ale nic nie pomogło.
Witaj.
Sprawdź swoje połączenie za pomocą WinMTR podczas gry:
https://eu.battle.net/support/pl/article/27780
Wyniki wklej tutaj.
Hej, dzięki za odpisanie. Nie chciało się ładnie wkleić, musiałem zrobić screenshota
https://s17.postimg.cc/pj5fwr38v/winmtr.jpg
W jednym jak i drugim teście problem zaczyna się od piątego kroku. Wtedy też następuje znaczny wzrost czasu odpowiedzi. Proponuję kontakt z Twoim dostawcą internetu, opisanie problemu i przedstawienie testów.
Ok, dziękuję.
Gra przycina i to ostro dzisiaj, szczególnie po przyciągnięciu większej ilości potworów.....
Witam kupiłem nowy dysk SSD na m2 Mam dosyć dobry laptop gamingowy jednak w D3 mam straszne spadki FPS podczas rozgrywki zwłaszcza po użyciu szarży i tym podobnych skilli po przyciągnięciu mobow i nawet w samym mieście. Nic nie pomaga a diablo kilka miesięcy temu chodziło normalnie pobrałem na nowo i nic nie da się grać
@Superheroism: zacznij od zastosowania porad opisanych w tym artykule pomocy, a w razie dalszych problemów załóż indywidualny wątek i wklej w nim zawartość pliku DxDiag.

Pozdrawiam

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum